Jessica Shy: tai buvo ir laimingiausia, ir liūdniausia diena mano gyvenime

Pastaraisiais metais Lietuvos muzikos padangėje suspindo nauja žvaigždė – Jessica Shy. Be jos neapsieina didžiausi šalies muzikos apdovanojimai, skambiausi privatūs renginiai ir žinomų žmonių vestuvės. Dar visai neseniai jauna atlikėja nė pati nesitikėjo, jog išdrįs surengti solinį koncertą didžiausioje šalies Žalgirio arenoje ir sulauks jame 10 tūkst. gerbėjų. Nors šiandien Jessica mėgaujasi aplankiusia sėkme ir savo klausytojų įvertinimu, gyvendama Londone ir krimsdama emigrantės duoną bei nesulaukdama muzikinio įvertinimo svarstė, jog reikėtų atsisveikinti su muzika. 

„Anglijoje nevyksta niekas, vis dar dirbu tam pačiame restorane, gyvenu nuo algos iki algos, nesu labai laiminga, jaučiuosi žiauriai vieniša“, – taip metą, praleistą Londone, prisiminė Jessica.

„Svarsčiau apie kažkokią absoliučiai kitą profesiją, jaučiau  depresijos požymių, labai sunkus metas. Jeigu nebūtų pradėję sektis, būčiau keitusi profesiją“, –  pasakojo Jessica.

Mergina vaikystę praleido klausydama įvairiausių Lietuvos atlikėjų, kurie atvykdavo koncertuoti į jos mamai priklausantį muzikinį klubą. Atlikėja sako, jog tada, kai mama dar laukėsi, tarsi intuityviai nujautė, jog gims scenoje dainuojanti  dukra. Bet kai teko stoti akistaton su pasirinkimais, Jessicos artimieji nebuvo tie, kurie džiaugėsi jos sprendimu dainuoti ir noru studijuoti muziką Jungtinėje karalystėje – būtų norėję pakreipti į pelningesnę profesiją. Tačiau pilnametystės sulaukusi dukra buvo nusiteikus maištingai.

LNK nuotr. 

Mama sako: aš pastatysiu apsauginius oro uoste, kad tavęs nepraleistų pro vartus.

„Man aštuoniolika, viskas, galiu daryti, ką noriu,išskrendu. O mama sako: aš pastatysiu apsauginius oro uoste, kad tavęs nepraleistų pro vartus. Tada pagalvojau, kad šita moteris tikrai galėtų taip padaryti, bet vis tiek išskridau“, – pokalbį su mama prisiminė Jessica.   

Taip prasidėjo naujas Jessicos gyvenimo etapas milžiniškame mieste, kuriame kiekvienas turi kovoti už savo vietą po saule.  Jai, kaip ir didžiajai daugumai emigrantų, teko atsikąsti paprasto gyvenimo, kuomet tenka galvoti ne tik apie studijas, tačiau ir tai, kaip užsidirbti dirbant paprasčiausius darbus – nuo darbo siuntų sandėlyje iki padavėjos restorane. Mergina prisipažįsta, kad tai buvo puiki mokykla, mat už savo finansus buvo atsakinga pati, todėl teko išmokti su jais tvarkytis. Tiesa, buvo dienų, kai kišenėse švilpė vėjai, todėl tekdavo priimti ir mamos pagalbą.

Vieną dieną Jessica pamatė Jono Nainio leidybinės kompanijos pranešimą apie tai, jog jie ieško naujų balsų. Jessica nusiuntė savąjį. Netrukus buvo išleista pirmoji Jessicos Shy daina, kuri sulaukė begalinės sėkmės. Tai buvo pirmas signalas, kad viskas gali pasikeisti ir muzika jos gyvenime įgaus tikrąją prasmę.

Kartu į Lietuvą parskrido ir Jessicos  širdies draugas. Atlikėjai grįžus į Lietuvą, viskas vystėsi itin sparčiu tempu, netrukus buvo paskelbta apie pirmąjį jos solinį koncertą Vilniuje. Mergina atvira – tai turėjo būti laimingiausia diena jos gyvenime, bet tai buvo ir liūdniausias vakaras, kurio metu širdis dužo į šipulius.

LNK nuotr. 

„Iškart po to koncerto draugą nuvežiau į oro uostą ir daugiau jo nebemačiau. Buvo keisčiausia, kai viena laimingiausių tavo dienų tuo pat metu yra ir labiausiai draskanti širdį“, – sakė Jessica. 

Kai Jessicos ir jos vaikino keliai išsiskyrė, mergina liko Lietuvoje, kuri ją sutiko išskėstomis rankomis. Prireikė vos poros metų, kol niekam nežinoma atlikėja, kažkada buvusi  Džordanos Butkutės pritarančioji vokalistė, pati stovėtų scenos priekyje, o jos paklausyti ateitų dešimt tūkstančių žmonių.

Visa jaudinanti Jessicos Shy istorija – antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.


Šiame straipsnyje: Jessica ShyLNKlaida Bus visko

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių