J. Leonavičiūtės planus nuvykti į Antarktidą pakoregavo pandemija: ekspedicijos kaina atima žadą

 • Teksto dydis:

Šį antradienio vakarą LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su itin sveikuolišką gyvenimo būdą propaguojančia kūno rengybos trenere Jolanta Leonavičiūte.

Be to, kad sveikai maitinasi, sportuoja, Jolanta pastaraisiais metais pildo ir savo didžiąsias svajones, kurios taip pat susijusios su sportu. Itin tvirtą ir raumeningą, o, svarbiausia, sveiką kūną turinti moteris prieš prasidedant pasaulinei pandemijai spėjo įgyvendinti ir vieną savo gyvenimo tikslų – leidosi į Everestą. Kelionė, kuri neprimena nei Maldyvų, nei prabangių Šveicarijos kalnų, tačiau savo kaina stebina.

„Vien batai kainuoja apie 1000 eurų, o ką jau kalbėti apie įrangą, miegmaišius ir t.t. Bendrai suskaičiavus, ekspedicija į Nepalą kainavo apie 7500 eurų“, – LNK laidoje „Bus visko“ kalbės J. Leonavičiūtė.

Jolanta Leonavičiūtė, LNK nuotr.

Dažnas net neįsivaizduoja, kaip atrodo pats kopimas ir savo galvose susideda tobulą paveikslą, kuriame – kalnuose besiganančios karvytės, žydinčios gėlės ir šviečianti saulė. Tačiau realybė visai kitokia.

Matai, kad kiekvienas žingsnis gali tragiškai baigtis – paslydęs gali ridentis ir ridentis, kol iš kūno nieko nebeliks

Prisimindama savo kelionę į Monblaną, Jolanta sako, kad tai buvo gyvybei pavojinga išvyka. „Kai kopėme į Monblaną, džiaugėmės, kad apskritai grįžom. Oro sąlygos buvo labai blogos. Status kalnas, kartu sniegas, rūkas, beveik nieko nesimato. Kuo aukščiau kylam, tuo labiau šąla, lietus, rankos slysta, pirštinės šlapios. Matai, kad kiekvienas žingsnis gali tragiškai baigtis – paslydęs gali ridentis ir ridentis, kol iš kūno nieko nebeliks, susimals į mėsos gabalus per tuos akmenis”, – prisiminė Jolanta.

Ji papasakos ir apie savo planuojamą kelionę į Antarktidą, kuri buvo atidėta dėl koronaviruso – apie 10 000 eurų kainuojanti ekspedicija, kurioje ekstremalių nuotykių taip pat netrūks.

„Kelionė turėjo trukti praktiškai mėnesį. Skrydis į Braziliją, naktis ten. Tada į Argentiną. Iš Argentinos su laivu į link Antarktidos, plaukimas per Dreiko sąsiaurį. Dreiko sąsiauris yra laikomas vienu pavojingiausių pasaulyje, nes, kai užeina audros, situacija neprognozuojama. Negali žinoti, nei kada prasidės, nei kada baigsis. Laivai vartosi į kairę ir dešinę. Ir tik tada atplauki į Antarktidą pradėti savo beveik dvi savaites trunkančius tyrinėjimus“, – pasakoja J. Leonavičiūtė.

 

 

Laidos metu moteris prabils ir apie savo asmeninį gyvenimą, kuriame po daug metų rusena gražūs jausmai. Kaip Jolantos sūnus priėmė jos širdies draugą? Kodėl moteris ilgus metus buvo viena? Ir kas yra jos santykių pagrindas? Jau šį antradienio vakarą, 20 val., per LNK, laidoje „Bus visko“ – visa Jolantos Leonavičiūtės istorija.NAUJAUSI KOMENTARAI

kas finansuoja tuos pasivaiksciojimus

kas finansuoja tuos pasivaiksciojimus portretas
ir ITIN ,,,sveikuoliska,,, gyvenimo buda..?

dziugu del jos

dziugu del jos portretas
bet everestas nuo 30k iki 50k jei be sponsoriu vaziuoji tai matyt iki base campo geriausiu atveju pasivaiksciojo. tas pats ir su antarktida kelione 10k pirmyn atgal bet ten pora savaiciu tiktai su papildomu finansvimu. bet kokiu atveju saunuole
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių