Įvertinkite: COVID-19 persirgusi atlikėja G. Korskaitė pristato naują dainą

 • Teksto dydis:

Ne viename muzikiniame projekte sužibėjusi dainininkė Gintarė Korskaitė dar visai neseniai išgyveno tai, apie ką pastarąjį pusmetį kalba visas pasaulis. Lietuvoje prasidėjus koronaviruso protrūkiui, atlikėja buvo viena iš tų, kurios virusas nepralenkė. Šiuo metu atlikėja jau visiškai sveika, o į praėjusį laikotarpį žvelgia pozityviai. Saviizoliacijos metu, kai buvo užsidariusi tarp keturių sienų, Gintarė sukūrė ne vieną kūrinį. Šiandien mergina pristato naują dainą „Be Tavęs“ bei jai skirtą vaizdo klipą.

Dar neseniai pristačiusi bendrą dainą kartu su reperiu Mad Money, psichologės darbą dirbanti dainininkė Gintarė buvo priversta laiką leisti namuose ir gydytis nuo netikėtai užklupusio viruso. Pasak merginos, tai buvo laikas, kai galėjo susidėlioti visas mintis, parašyti daug muzikos bei padaryti tai, kam anksčiau laiko vis pritrūkdavo.

„Dainą kūriau karantino metu, kuomet buvau uždaryta tarp keturių sienų. Kai būni tik su savim, tuomet įsijungia kūrybiškumas“, – pasakoja atlikėja.

Šiandien, pristatydama kūrinį „Be Tavęs“, Gintarė teigia, kad yra laiminga ir dėkinga, kad kartu su muzikos prodiuseriu Faustu Venckumi, įrašų studijoje sugebėjo greitai užbaigti tai, kas gimė namuose.

„Spontaniškai prisėdau prie savo dainų kūrimo sąsiuvinio ir parašiau pirmą eilutę „visa tai buvo prieš akis – širdy žinojau“ ir iš karto supratau, apie ką bus daina. Džiaugiuosi, kad turiu bendramintį Faustą, kuris ir padėjo užbaigti dainą iki to, kaip ji skamba dabar“, – džiaugiasi atlikėja.

Pasakodama apie dainos prasmę, Gintarė teigia, kad bendrai žvelgiant, ši daina yra apie santykius, sudėtingus sprendimų priėmimus ir apie tai, kad nereikia bijoti pabūti pačiam su savimi.

„Žmonės dažnai tikisi, kad partneris ar partnerė santykyje stebuklingai pasikeis: pradės kitaip elgtis, kitaip bendrauti, kitaip kalbėti ir panašiai. Ir to pasikeitimo laukia, kenčia tame santykyje, nes pradžioje juk viskas buvo ypatinga, romantiška, tobula. Gyvena ta iliuzija. Taigi, ši daina apie laisvę, apie apsisprendimą nelaukti, būti laimingam pačiam su savim“, – atvirauja mergina.

Gintarė pabrėžia, kad kūrinys ganėtinai lengvas, žaismingas, tad jo klausytis taip pat kviečia atsipalaidavus ir mėgaujantis besibaigiančiomis vasaros dienomis. Dainai „Be Tavęs“ dainininkė kartu su talentingu videografu Aurimu Šidiškiu sukūrė ir vizualizaciją, kuria siekia pabrėžti kūrinio lengvumą.

„Man patinka, kad ši daina, atskleisdama rimtą santykių temą, tuo pat metu turi ir ironijos prieskonį. Tai suteikia dainai žaismingumo, koketiškumo, nuima emocinį krūvį. Esu laiminga, kad su videografu Aurimu labai lengvai radome sprendimą, kaip dainą iliustruoti. Žinoma, reikėjo ne tik surasti tinkamą lokaciją, bet ir sulaukti tinkamos dienos, kuomet bus gražus saulėlydis. Būtent dėl jo prireikė keletą kartą net perkelti filmavimą, bet rezultatu labai džiaugiasi visa komanda“, – kviesdama pamatyti naujausią darbą, pasakoja G. Korsakaitė.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kavenskis

Kavenskis portretas
Siais laikais norint buti populiariu prie to ka tu darai pridek zodzius COVID-19 ir sekme garantuota.juokinga iki apsivemimo
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių