Įvertinkite: atlikėjas Gebrasy pristato „Eurovizijos“ konkursui skirtą dainą

 • Teksto dydis:

Dainininkas ir dainų kūrėjas Audrius Petrauskas, slapyvardžiu Gebrasy jau ketvirtąjį kartą išmėgins savo galimybes nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Šiais metais atlikėjas pasirodys su savo kūrybos daina „Where’d You Wanna Go?“. Šiandien talentingas kūrėjas pristato konkursinį kūrinį ir teigia, kad šiais metais yra užtikrintas kaip niekada anksčiau.

„Dalyvauti „Eurovizijoje“ grįžtu jau ketvirtą kartą, tačiau tai kartas, kada aš jaučiuosi labiausiai pasiruošęs ir užtikrintas dėl savo galimybių. Sunku pasakyti to priežastį, mano muzikinis pasaulis buvo visiškai sustojęs dėl pandemijos, tačiau tas laikas buvo išnaudotas kūryboje bei įrašų studijoje kartu su Faustu Venckumi. Dalyvavimas „Eurovizijoje“ tuomet atrodė kaip logiškas žingsnis, nes taip norėjosi pažymėti mūsų bendros kūrybos pradžią ir atkreipti klausytojų dėmesį, kad nesvarbu, ar daina yra lietuvių kalba ar anglų, tai vis tiek yra šimtaprocentinė lietuvių kūryba“, – pasakoja atlikėjas Gebrasy.

Pasakodamas apie savo karjerą, dainininkas prisimena savo pradžią, kuomet pradėjo rašyti dainas. Tiesa, kaip solistas atlikėjas vis dar ieškojo savęs, tačiau ne vienerius metus yra dainininkės Jazzu pritariantysis vokalistas.

„Kūryba mano gyvenime atsirado dar kai buvau dešimties ar vienuolikos metų. Aš net nebuvau įvaldęs jokio instrumento, tad tekstus ir melodijas atsinešdavau pas savo vokalo mokytoją Jūratę Miliauskaitę ir ji jas aranžuodavo. Būdamas aštuoniolikos sudalyvavau projekte „X Faktorius“ kur tikėjausi, kad tai galbūt bus tas tramplinas pastūmėsiantis mano muziką į viešąsias erdves, tačiau nors ir pavyko pasiekti superfinalą, viskas nesusiklostė kaip tikėtasi, bet aš nuo muzikos nebuvau atitolęs nė akimirkos. Nors ir paskutinius kelerius metus daugiau koncentravausi į grupės „Original Copy“ veiklą bei koncertavimą su Jazzu kaip jos pritariantysis vokalistas, visi šalia manęs buvę žmonės žinojo, kad aš toliau rašau dainas ir dabar jų jau tiek prikaupta, kad beliko tik jas atiduoti žmonėms“, – atvirauja kūrėjas.

Pasakodamas apie šių metų kūrinį „Where’d You Wanna Go?“, Gebrasy pasakoja, kad tai daina apie meilę, kuriai nėra ateities.

„Pati daina yra nelaimingos meilės istorija, bet kaip ji baigiasi tai yra palikta interpretacijai. Yra įvairių detalių susijusių su vairavimu ir tas stipraus ryšio jausmas yra prilyginamas tarsi kelionei, nes santykiai gali būti vingiuoti, kartais viskas juda labai greitai, kartais lėčiau, o santykių trukmė irgi visiškai nenuspėjamas dalykas. Daina apie tai, kad abu herojai, nors ir myli vienas kitą, bet supranta, kad ateities kartu nebus, jausmai išblėsta. Galiausiai net yra metaforinis tos pabaigos sulyginimas su avarija. Tai yra primėtyta daug įvairių tekstinių trupinėlių, už kurių kiekvienas gali užsikabinti, dėl to ir dainos pristatymą iš karto paleidome su pilnu tekstu“, – pasakoja šių metų „Eurovizijos“ konkurso dalyvis.NAUJAUSI KOMENTARAI

puiku

puiku portretas
Puikiai atlikta daina, sėkmės.

Kovidėdų Skiepelis

Kovidėdų Skiepelis portretas
Tiesiog šedevras, o net ne daina. Galima sakyti, kad Lietuva eilinį kartą laimėjo neįvykusią "Euroviziją" P.S. Nepykit už sarkazmą, nesiklausėm mes tos dainos
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių