Išrinkta pirmoji šalyje „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja

 • Teksto dydis:

Šį vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko didysis „Lietuvos balsas.Vaikai“ super finalas, kuriame dėl nugalėtojo titulo ir dešimties tūkstančių eurų piniginio prizo rungėsi šeši finalistai – Vakarė, Sofija, Milėja, Nikolė, Paulius ir Kristupas.

Vakaro metu vaikai scenoje atliko tiek solinius pasirodymus, tiek pasirodė duetuose kartu su savo mokytojais Mantu Jankavičiumi, Monika Marija ir Donatu Montvydu. Ne vieną pasirodymą arena palydėjo neįtikėtinomis ovacijomis atsistojus ir negalėjo patikėti, jog tokius pasirodymus sukūrė vaikai.

Šou pabaigoje, surinkusi daugiausiai žiūrovų balsų, nugalėjo Monikos Marjos komandos dalyvė Milėja Stankevičiūtė. Iš viso balsavimo metu Milėja surinko daugiau nei 24 tūkstančius žiūrovų balsų.

Iškart po tiesioginio eterio, „Siemens“ arenoje surengtoje spaudos konferencijoje kalbinta nugalėtoja sakė, jog geriausia patirtis projekte ne pergalė, o galimybė stovėti prieš tokią didžiulę minią žiūrovų ir susipažinti su nepaprastais projekto vaikais.

„Man buvo svarbiausia ne nugalėti. Aš jau gavau tai, ko norėjau, man buvo svarbiausia dainuoti žiūrovams, tas jausmas man buvo – viskas. Aš net neįsivaizduoju, ką aš tokio išskirtinio savyje turėjau, kad tapau nugalėtoja“, – ašarų po pergalės neslėpė Milėja.

Aš net neįsivaizduoju, ką aš tokio išskirtinio savyje turėjau, kad tapau nugalėtoja.

Emocijas sunkiai tramdė ir visa nugalėtojos šeima. Arenoje ją palaikė tėvai ir penki broliai. Po pergalės kalbinti Milėjos tėvai pripažino, jog dėl šios pergalės Milėja mokėsi ne vienerius metus.

„Pirmiausia tai dėkingumas mokytojams už darbą. Iš tikrųjų didelis darbas su Milėja tęsėsi ne vienerius metus. Kai tavo vaikai dovanoja tokius didžiulius titulus, nieko kito negali jausti, tik pasididžiavimą“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Milėjos mama.

Emocionaliai į dalyvės pergalę reagavo ir penktojo „Lietuvos balsas“ sezono nugalėtoja bei dalyvės mokytoja Monika Marija. Ji pripažino, kad ši pergalė jai  – viena svarbiausių.

„Net pati laimėjusi taip nesidžiaugiau, kaip džiaugiausi šiandien. Džiaugiuosi, kad teisybė įvyko ir buvo išrinkta pati nuoširdžiausia ir labai talentinga dalyvė“, – sunkiai tramdydama ašaras kalbėjo Monika Marija.

Kartu su nugalėtojos titulu Milėja laimėjo ir LNK įsteigtą piniginį prizą – 10 tūkst. eurų. Nugalėtoja jau turėjo atsakymą, ką su šiuo prizu planuoja daryti kartu su šeima.

„Dalį, kurios reikės, skirsiu mokslams. O dalį, kuri liks, išleisiu leisdama laiką  su šeima ir Monika Marija“, – šypsodamasi savo planus sakė pirmojo „Lietuvos balsas.Vaikai“ projekto nugalėtoja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Leta

Leta portretas
Gražiai visi vaikai dainavo Šaunuoliai ☺ Bet mano nuomone iš super finalininku geriausia Vakare.Dar kartą paklausykit dainos kur ji dainavo su Mantu net siurpuliukai eina visu kūnu ir ašaros pačios bėga beklausant jos nuostabaus balso SAUNUOLE

Manau.

Manau. portretas
Komentaru NA,reikejo balsuoti uz ta kuris patiko ,o nerasinetis...O Mantas treisejas saunuolis.Labai puikiai pasirode ir komentavo.

senjoras

senjoras portretas
vaikai nerealūs, balsai, laikysena, kalba..sėkmės jiems ateityje.. p.s. o kai kurie bebalsiai atlikėjai kaip pvz Rimiškis ir panašūs, turėtų pinigus pragyvenimui užsidirbt kitu būdu- bet jei atsiranda , kas eina į jų pasirodymus, tai ką gi, įvairiaspalvė , ta mūsų publika, pagal supratimo lygį..
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių