Išdalytos apdovanojimų „Žmonės 2020“ statulėlės: kas buvo ryškiausi?

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienio vakarą  Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko apdovanojimai „Žmonės 2020“, kuriuose buvo pagerbti ir apdovanoti praėjusiais metais savo darbais ir pasiekimais didžiausią atgarsį visuomenėje sukėlę žmonės.

Renginio metu buvo įteiktos aštuonios nominacijos, kurių pretendentais tapo 32 iškilios asmenybės, praėjusiais metais pasižymėjusios mokslo, verslo, sporto, muzikos, scenos ir kultūros srityse.

Žinomi veidai taip pat paskelbė ir apdovanojo, kas šiemet tapo tik visuotinu balsavimu išrinktu Metų mylimiausiu žmogumi, o vakaro kulminacija tapo „Metų Žmogaus“ paskelbimas.

Aštuonias nominacijas scenoje įteikė būrys žinomų verslo, sporto, scenos ir televizijos veidų. Tarp nominacijų teikėjų – žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė, LNK žinių vedėjas Gintaras Deksnys, laidų vedėjas Rolandas Mackevičius, humoristas ir aktorius Mantas Stonkus, aktorės Ineta Stasiulytė ir Aušra Štukytė, lenktynininkas Benediktas Vanagas, „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė, aktorius Mindaugas Papinigis, operos solistai Merūnas Vitulskis ir Ieva Prudnikovaitė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir menininkė Jolita Vaitkutė, scenoje sukūrusi išskirtinį meninį performansą.