Ilgai atžalos susilaukti negalėjusi L. Tamulytė-Stončė jau svajoja ir apie antrą vaiką

 • Teksto dydis:

Dainininkės, laidų ir renginių vedėjos Laimos Tamulytės-Stončės gyvenime atsitiko stebuklas, kuriuo ji jau ir pati netikėjo – moteris tapo mama. Vos sužinoję, kad laukia pirmagimio, Laima ir Gediminas pradėjo galvoti ir apie dar vieną šeimos pagausėjimą.

„Tik išvažiavome iš klinikos, dar nesuvokiu, kas nutiko, pilvą glostau, pirmas šviesoforas, Gedas į mane atsisuka ir sako: „O tai antrą bandysim?“. Ir man čia buvo pats fainiausias pasakymas. Sakau, dar pirmo nesulaukėm, bet aš tai labai norėčiau“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2 prisipažins L. Tamulytė-Stončė. 

Laima vardą dukrytei sugalvojo iš karto, tik sužinojusi, kad laukiasi. „Išėjau iš klinikos ir pasakiau, kad bus Emilija. Emiliuks,  Emiliukas, Miliukas – man skamba labai gražiai. Nes kai privadina šaltekšnėmis, raugerškėmis...  Rimtai, teko girdėti ligoninėje, kad kažkas kažką pavadino tokia labai kažkokia uoga, vos ne Šermukšniu. Gal ir gražu, bet keista“, – pasakos Laima.

Tik išvažiavome iš klinikos, dar nesuvokiu, kas nutiko, pilvą glostau, pirmas šviesoforas, Gedas į mane atsisuka ir sako: „O tai antrą bandysim?“. Ir man čia buvo pats fainiausias pasakymas.

Kad laukiasi, Laima net neįtarė. O dėl savo sudėjimo nepamatė ir užaugusio pilvuko. Žinią, kad tuoj taps mama Laima išgirdo likus vos mėnesiui iki dukrelės gimimo!

„Na, kas tie plius penki kilogramai? Galvoju, kad per karantiną gerai pavalgiau, ir tiek. O kad man bloga būtų, ar agurkų norėčiau, ar lašinių su uogiene, taip nebuvo“, – kvatojosi Laima.

Laima visada norėjo turėti vaikutį, todėl žinia prilygo stebuklui. Laiko pasiruošti dukrelės gimimui Stončių šeimyna turėjo labai mažai, bet susitvarkė lengvai, juk parduotuvėse visko pilna.

Spalio 29-ąją tas mėnesio laukimas baigėsi. Stončių šeima pasipildė dar vienu šeimos nariu. Visus gimdymo džiaugsmus ir skausmus Laima norėjo iškęsti natūraliai.

„Tą akimirką buvo beprotiškas skausmas, atrodo, kad ji nuneša smegenis. Galvoji, kaip moterys gali tai iškentėti? Jauti, kad tiktai šliukšt, išvažiavo kažkas, girdi verksmą ir jokio skausmo absoliučiai. Gal kai miršti irgi tikriausiai toks geras jausmas? Kad jau viskas praėjo, laisvė. Ir tau uždeda tą klecką... Ojezau,  koks gražus tas vaikas“, – graudinosi Laima.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nika

Nika portretas
Laima, neerzink likimo, dar vieno nepagimdei. O ar nepagalvojai, kaf likimas tau tą vieną vaikelį tik ir zada duoti. Panasioj situacijoj buvo viena mano pazistama, ir per stebuklą susilaukus vieno, jau svajojo apie kelis. Bet tik tiek - vieną vaikelį - jai Likimas tedavė. Ačiū ir uz tai pasakyk, labai labai didelį ačiū.

ALGIS

ALGIS portretas
Tik atidaryk tokiai vartus...

audrajusa@gmail.com

audrajusa@gmail.com portretas
Baisi cia naujiena vaikas is niekur neatsirado
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių