Į televiziją grįžęs K. Sakalauskas apie didžiausią savo baimę: man tai tarsi kilpa po kaklu

 • Teksto dydis:

Nors daugeliui buvo keista, kad vienu metu aktorius Karolis Sakalauskas nusprendė aktorystę nustumti į antrąjį planą ir imtis valstybės tarnautojo darbo, tačiau anot jo, ryškių kamerų jis neapleido, o tarp jų gyvena kiekvieną dieną. Tik dėl intensyvaus darbo tarnyboje K. Sakalauskui dažnai tenka atsisakyti darbų, susijusių su aktoriaus profesija, todėl jis taip retai matomas televizijos eteryje.

„Nuo filmavimo kamerų tai tikrai nedingau, neatsitraukiau. Vien mūsų tarnybinis automobilis turi penkias filmavimo kameras. Vos ne kasdien aš esu apsuptas filmavimo kamerų. Iš tiesų, tarnyboje didelis darbo krūvis, nes pastaruoju metu mūsų šalyje labai padaugėjo įvairiausių performansų, dzimsešenų, kuriuose aš visada dalyvauju. Pavyzdžiui, akmenų, plytų mėtymo čempionatas. Pasakysiu atvirai, pastarasis man labai nepatiko, nes buvo neaiškios šių varžybų taisyklės. Į tave meta akmenį ar plytą, tu turi jį pagauti, o jeigu nepagauni, tau išdaužo tavo automobilio lango stiklą. Bet, jeigu tą akmenį pagauni, mesti atgal jo negali. Su tokiomis taisyklėm jokių varžybų niekada nelaimėsi“, – apie darbo ypatumus pasakojo K. Sakalauskas.

Ir nors visada su šypsena veide, geros nuotaikos bei pokštauti nevengiantis K. Sakalauskas iš šalies atrodo bebaimis, deja, jis, kaip ir kiekvienas turi baimių, su kuriomis susidurti tikrai nenorėtų.

„Gyvenime žmogus galimybės yra tarsi neribotos, tačiau dažnai, kai bandome šokti virš savo galimybių, tenka skaudžiai kristi. Taigi, aš esu už maksimalų minimalizmą. Žinoma, kad gyvenime man labai svarbu meilė. Mylėti yra labai gera. Myliu šeimą, žmones, gyvūnus, darbą. Beprotiškai myliu gamtą. Būtų sunku gyventi be visko to, ką išvardinau, bet didžiausia mano baimė yra vienatvė. Man tai tarsi kilpa po kaklu…“, – asmeniniais išgyvenimais dalinosi K. Sakalauskas.

Niekada humoro nestokojantis, entuziastingas aktorius K. Sakalauskas grįžta į televizijos ekranus. Ir nors šiuo metu Lietuvos policijos pareigūnas labai užsiėmęs, jis rado laiko itin ryškiam vaidmeniui LNK seriale „Monikai reikia meilės“. Čia Karolis atliks išvaizdaus, rimto kultūristo vaidmenį.

„Džiaugiuosi, kad šį vaidmenį patikėjo man. Kiek žinau, mane atsirinko iš tūkstančio aktorių tiek Lietuvoje, tiek Europoje“, – juokavo Karolis.

„Kalbant apie Romasiaus personažą, tai jis man yra priimtinas, turiu nemažai pavyzdžių kaip tokie žmonės, kaip šis personažas gyvenime elgiasi. Jausmas sugrįžus į filmavimo aikštelę yra išties geras. Didelis, geras kolektyvas, šaunūs aktoriai, ko daugiau reikia?“, – įspūdžiais dalinosi aktorius.

K. Sakalausko debiutas – šį pirmadienio vakarą, 21 val., LNK seriale „Monikai reikia meilės“.NAUJAUSI KOMENTARAI

stasys

stasys portretas
indenas cia
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių