Į darbus įsisukusi E. Vitulskienė: šiandien buitimi dažniau rūpinasi Merūnas

 • Teksto dydis:

Ankstyvą šeštadienio rytą TV3 žiūrovų lauks nuotaikinga kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Dvikovoje dėl geresnio kulinaro vardo susikaus šeimyninis duetas – tai visos Lietuvos mylimas tenoras Merūnas Vitulskis ir jo žmona, drabužių kūrėja Erika Vitulskienė. O sunkioji užduotis įvertinti pagamintus patiekalus ir nuspręsti, kas išeis su nugalėtojo karūna, atiteks jų bičiuliui, magui Mantui Wizard.

Sostinėje „Ogmios mieste“ įsikūrusioje laidos studijoje, Merūnas ir Erika susidurs su nelengva užduotimi – įtikti reikliam kulinarinio teismo teisėjui. Į pagalbą porai stos du profesionalūs virtuvės šefai, kurie bus paruošę nesudėtingai pagaminamų, bet itin gardžių patiekalų receptus.

Burtai lems, kad Merūnas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, gamins lašišos kepsnelius sluoksniuotoje tešloje, o Erika, padeda iš Šri Lankos kilusio Dilano Dampelos Gamage, keps lipnius vištienos petukus „Lolipop“.

Tenoras, operos solistas, tarptautinių dainų festivalių laureatas M.  Vitulskis savo paprastumu, nuoširdumu bei geru humoro jausmu jau seniai pelnęs visos Lietuvos simpatijas. Tiek jis, tiek jo žmona E. Vitulskienė yra itin veiklūs ir aktyvūs žmonės, bet visgi atrandantys laiko ir poilsiui bei kulinarijai. Tačiau anot poros, ne visada viskas pasiseka taip, kaip norisi.

„Erika yra fenomenali maisto gamintoja, nes niekada neragauja to, ką gamina. Vieną kartą esame valgę Erikos keptą neįtikėtiną keksą, į kurį vietoj 120 gramų cukraus, ji įdėjo druskos. Vos paragavęs supratau, kad dabar ji verks. Bet didvyriškai nuvažiavau į parduotuvę, supirkau naujus produktus ir iškepėme gerą keksą iš naujo“, – kuriozišką istoriją laidoje pasakos Merūnas.

tomasfoto.lt nuotr.

Tačiau, nepaisant pasitaikančių nesėkmių, Erika yra puiki kulinarė, mylinti žmona ir dviejų vaikų mama. Prieš dvejus metus nutarusi įgyvendinti savo svajonę, ji ėmė kurti drabužius moterims. Šiandien tai išaugo į jos pačios vardo mados namus.

„Pareigomis šeimoje stengiamės dalytis, tačiau dabar Merūnas mane dažniau išleidžia į darbą, o pats yra perėmęs buitį. Nieko nėra geriau, kaip turėti amatininko darbą. Kai sukuri produktą, parduoti jį žmogui ir žmogus būna be galo laimingas. Tos akimirkos, kai moterys šypsosi, man yra brangesnės už bet ką kitą“, – apie naują atrastą aistrą pasakos Erika.

Nepaisant atvirų pokalbių ir smagių istorijų, laidos herojų lauks nelengva kulinarinė užduotis – įtikti šeštadienio ryto teisėjui, magijos meno virtuozui M. Žmuidinavičiui-Wizard. Žinomas vyras ne tik pademonstruos savo rankų miklumą atlikdamas triukus, bet ir neslėps, kad smulkmeniškumas svarbus ne tik jo darbe, bet ir kulinarijoje.

„Aš pats labai mėgstu gaminti, man svarbu ne tik koks yra maistas, bet ir kaip jis patiektas. Šou biznyje dirbant kažkaip visuomet žiūri į visas, netgi mažiausias detales“, – teigs kritiškasis teisėjas Mantas Wizard.

Kaip E. ir M. Vitulskių šeima suderina darbus ir laisvalaikį, kaip auga jų vaikai, kokiais naujais projektais gyvena pora bei kuris – Merūnas ar Erika – yra gabesnis virtuvėje – paaiškės jau šį šeštadienį 8.30 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Košmaras

Košmaras portretas
Egoizmo ir durnumo pavyzdys. Čia ne Erikos problema. Jeigu labiau nori virti kose, tą ir daro.

Opozicija

Opozicija portretas
Ji sužlugdys talentą.Nori būti garsi visose srityse: šoka, kuria rūbus, gamina maistą.Kokie nuopelnai Lietuvai !!! Bet juk tai daro kiekviena moteris. O galėjo savo pasiaukojimu Merūno talentui būti gerbiama . O ji lipa ant vyro pečių, gydo savo kompleksus ir didina nusivylimą galejusiam Lietuvą garsinti daininkui.Deja...

TAI

TAI portretas
Vitulskienė su savo savireklama labai pakenkė Merūnui.Jau daug jo buvusių gerbėjū nuo jo nusisuko-nenori jų nei matyt nei jo girdėt
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių