Gyventi vienas negalintis A. Šedžius: jeigu nebūtų Erdvilės, būtų kita moteris

 • Teksto dydis:

Garsus verslininkas Andrius Šedžius papasakojo apie meilės reikalus, penktojo vaikelio gimimą, perpus jaunesnę draugę Erdvilę ir tai, ar jo planuose jau yra trečiosios vestuvės.

Vos prieš metus savo namuose Šiauliuose A. Šedžius šmaikštavo, kad kai kurioms jaunoms merginoms, ieškančioms vyro, svarbiausia vyro savybė – jo piniginės storis. Jis neslėpė, kad turi sėkmingą verslą, solidžias  pajamas ir tikino mokantis atskirti turtuolių medžiotojas iš pirmo žvilgsnio, tačiau vieną dalyką tada visgi Andrius nuslėpė. Anuomet rodęs ištuštėjusį butą, išsikrausčius Monikai, ir sakęs, kad jo širdis laisva, vyras nuslėpė, kad  jau tada susitikinėjo su dvidešimtmete Erdvile, su būsima savo vaiko mama. Šiandien jiedu sūpuoja dukrelę. Tai penktasis Andriaus vaikas.

Laidos „Prieš srovę“, rodomos antradieniais 19.30 val. per TV3, žurnalistė Mia kalbinusi Andrių, stebėjosi, kaip greit viskas įvyko. O vyras atviravo, kad vienas būti negali.

Aš esu iš tų, kuris negali gyventi vienas. Man būtinai reikia, kad kažkas būtų namie, su kažkuo bendraut, esu šeimyniškas. Jeigu nebūtų Erdvilės, būtų kita moteris.

„Aš esu iš tų, kuris negali gyventi vienas. Man būtinai reikia, kad kažkas būtų namie, su kažkuo bendraut, esu šeimyniškas. Jeigu nebūtų Erdvilės, būtų kita moteris“, – sakė A. Šedžius.

Vyras neslepia, kad rinktis turi iš ko. Ir kaip sako, greit atsirastų norinčių užimti laisvą vietą. O paklaustas, kaip jam pavyksta sužavėti jaunas moteris, A. Šedžius pasidalino savo „receptu“.

„Gražūs žodžiai yra pagrindas. Erdvilei ir kitoms savo moterims be progos dovanoju gėles. Šiaip savaitės vidury, be progos, grįžti su gėlėms, jos širdis tiesiog ištirpsta. Ir man yra malonu, kai moteris džiaugiasi, jos veidas švyti“, – kalbėjo Andrius.

„Kuo sužavėjo Andrių Erdvilė?“ – klausė pašnekovo Mia.

„Vienas iš pagrindinių jos bruožų, na, ji tokia labai užsispyrus, turi savo labai karštą temperamentą, žemaitišką charakterį, su ja labai sudėtinga“, – atvirai sakė verslininkas.

Pokalbio eigoje Andrius ne kartą užsiminė apie karštą Erdvilės būdą, tad Mia susirūpino: kaip Andrius užgesina kylančius barnius? Ar būna nekalbadienių? Ir svarbiausias klausimas – ar bus trečiosios vestuvės?NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
jam reikalingas socialinis darbuotojas

Kaimietis

Kaimietis portretas
Erdvile grazus vardas.as savo telycia taip pavadinsiu.tikiuosi ta nesupyks

vytas

vytas portretas
čia toks zootechniko- apsėklintojo tipažas,apsėklina vieną,eina pas kitą,na,darbas toks.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių