Grupė „Sisters on wire“: dauguma galvoja, kad mes – ne lietuviai

  • Teksto dydis:

Prieš šešerius metus susikūrusi indiepop muzikos grupė „Sisters on wire“ šiandien išgyvena populiarumo viršūnę. Grupę sudaro Olegas Jerochinas, Filipas Gusevas, Marius Oršauskas ir jau po grupės įkūrimo pradžios prisijungusi atlikėja Ieva Ščerbinskaitė.

Kaip teigia grupės lyderis Olegas, netikėtai sutikta Ieva tapo tikru atradimu. „Pirmiausia paprašiau Ievos įrašyti pritariamąjį vokalą, tada turėjome koncertą, kur ją pasikviečiau padainuoti kartu, ir po to koncerto išgirdome daug komplimentų, komentarų, kaip ji tinka mūsų grupėje. Nors tuo metu mes buvome trys vyrai ir jauna mergaitė, atrodė šiek tiek „creepy“, bet mergaitė išaugo ir viskas iki šiol klostosi puikiai“, – prisimena Olegas.

Tik šiais metais išleidę pirmąjį lietuvišką kūrinį grupės nariai neslepia nuostabos. Grupės gerbėjai po koncertų teigia negalvojantys, jog „Sisters on wire“ nariai yra lietuviai. „Turbūt mūsų klausytojai buvo linkę galvoti, kad esame ne lietuviai dėl to, jog visi mūsų kūriniai buvo tik anglų kalba. Tik šiais metais išleidome pirmuosius kūrinius lietuvių kalba. Po kiekvieno koncerto bent penki žmonės priėję sakydavo – klausiau jūsų dainas, bet niekada negalvojau, kad jūs lietuviai. Būtent tada pradėjo kirbėti mintis, kad laikas sukurti kūrinį lietuvių kalba. Taip ir gimė mūsų šių metų kūriniai, kurie sulaukė didelio populiarumo ir milijoninių peržiūrų „Youtube“ kanale“, – pasakoja atlikėja I. Ščerbinskaitė.

Ilgainiui muzikos stilius keitėsi. Pradėję kurti aštrią roko muziką, grupė perėjo prie ramaus, minkšto indiepop stiliaus. „Mūsų muzikos stilius pasikeitė kardinaliai. Bet juk mes patys keičiamės, normalu, jeigu tu keitiesi ir normalu, jeigu tavo penkiolikta daina jau skamba kitaip. O jeigu ji skambėtų, kaip skambėjo pirmoji, tai reiškia darei kažką ne taip, žmogau“, – užtikrintai teigia Olegas.

Šį pirmadienio vakarą, 22 val., per 2TV, laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ – grupės nariai Olegas ir Ieva papasakos, nuo ko prasidėjo grupės „Sisters on wire“ muzikinis kelias, su kokiais sunkumais jiems teko susidurti, ir kam skirta jų šiais metais sukurta daina „Mėlyna, mėlyna“.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvis yra tautybė o Lietuvos pilietis yra pilietybė neapsišvietusiems.

Anonimui

Anonimui portretas
Gėda dėl tokio netašyto lietuvio. Jeigu tamsta pasidomėtumėte, sužinotumėte, jog Vakaruose nesiaiškinami tokie PRIVATŪS dalykai, kaip asmens tautybė. Žmonės vadinami pagal jų pilietybę, kitaip tariant, valstybės ir ją sukūrusios jos kamieninės tautos pavadinimą, o ne pagal asmeninę tautybę. Pasakęs „aš rusas”, jis suklaidintų vakarietį, nes anas galvotų, jog esi RU pilietis. Taigi, jei sako „prancūzas”, tai reiškia ne jo asmeninę tautybę, o jo pilietybę - kokiai valstybei jis priklauso.

Na, nelabai lietuviai

Na, nelabai lietuviai portretas
t. y., tik popieriuje lietuviai, o savo darbinėje veikloje, kaip rodo pasirinktas vardas, gal nė nežino, jog egzistuoja tautybės, nei kad jų pase yra įrašyta jų tautybė... O tokia tautybė, tai kaip ir popierinė santuoka. Popieriuje susituokęs, o gyvenime per visas pakeliui pasitaikančias lovas ropinėja...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių