Grupė „Pikaso“ pametė įspūdingos sumos honorarą: panaši istorija kartojosi bent keturis kartus

 • Teksto dydis:

Jei kartais girdime, kad merginų kompanijose neapsieinama be konfliktų ar apkalbų, vaikinų grupės „Pikaso“ nariai įrodo priešingai – kad ir kokia prasta situacija benutiktų, visi jie sugeba tik skaniai iš to pasijuokti. Šio trečiadienio TV3 laidos „Gero vakaro šou“ svečiai Haroldas Šklėrius, Rokas Laureckis ir Tomas Eigertas žiūrovams įrodys, kad ne veltui sakoma, jog muzikantai mėgaujasi išties pašėlusiu gyvenimu.

Kai kurios jų istorijos išsižioti privers net ir visko per tiek laidos sezonų prisiklausiusius vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių.

H. Šklėrius – vyriausiasis grupės narys, kuris laidoje prisipažins mėgstantis pamokyti ir kitus. O pamokų Rokui ir Tomui, pasirodo, reikia daug ir dažnai. Anot Haroldo, jaunesniems grupės nariams scenoje kartais ištrūkstančios frazės verčia jį raudonuoti.

„Pavyzdžiui, kažkada nuo scenos vienai merginai jie yra pasakę: „Kokia išraudusi – tikriausiai vakar gėrei!“. Ir nors pastabų duodu tik kai nulipame nuo scenos, atsakymas visada būna vienas: „Ir tu kartais nusišneki“, – besijuokdamas pasakos Haroldas.

Tačiau net ir tai nėra gėdingiausia, kas grupei yra nutikę per tiek metų patirties scenoje. Nugriūti ar ne vietoje įsiplėšti kelnes „Pikaso“ nariams tapo jau kone įprasta, tačiau kokia nelaimė scenoje yra nutikusi tada, kai Haroldas mėgino atkartoti vieną žinomo Lietuvos atlikėjo judesį? Laidoje jis pasidalins itin vaizdžiu pasakojimu.

Vis dėlto labiausiai grupė garsėja tuo, kad net keturis kartus yra pradanginę už koncertą gautus pinigus. Haroldas laidoje pasidalins net keliais atvejais, tačiau tas kartas, kai pametė visos grupės trijų koncertų honorarus, nustebins labiausiai.

„Automobilių aikštelėje pasistačiau mašiną, nuėjau iki namų, ir galvoju: reikia tuos pinigėlius pagaliau pasidėti saugiai. Apsižiūriu, bet jų jau niekur nėra… Supratau, kad pinigai turi būti toje atkarpoje tarp automobilio ir namų, nes mašinoje viską susidėjau į kišenę. Laksčiau ratais kvadratais, laiptais į viršų ir žemyn. Ieškojau visur, o streso tikrai buvo, nes pamesta suma siekė apie 10 tūkst. eurų. Tačiau gražioji dalis ta, kad galiausiai prie manęs priėjo kaimynų porelė, kuri, pasirodo, buvo radusi visą mūsų honorarą. Galiausiai, kai išsiaiškinome, kad jie turi būtent mano vokelį – kurį, beje, saugojo namie, nes ir patys nedrįso su tokia pinigų suma eiti į lauką – aš jiems tam tikrą sumą palikau kaip padėką. Gal tik kokius 50 eurų“, – prisipažins Haroldas ir pridės, jog kiek gėdijasi, kad gerų žmonių už radinį neapdovanojo dosniau.

Kada dar Haroldas yra pametęs grupės pinigus ir kokios bausmės tada sulaukė? Kodėl „Pikaso“ nebešėlsta vakarėliuose taip, kaip anksčiau? Galiausiai, kodėl grupės narys Tomas visos laidos metu bus apsirengęs tarsi karys?

Geriausių emocijų kupina laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val., per TV3!NAUJAUSI KOMENTARAI

Spaliukas

Spaliukas portretas
Viska ka jus prarandate Mes randame L.I.Breznevas.....

Kaimietė

Kaimietė portretas
va kur šešėlinė ekonomika!!! Ne turguose reikia ieškoti.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių