Festivalio „Granatos Live“ pramogos – nuo senovinių žaidimų iki virtualios realybės

  • Teksto dydis:

Muzikos festivalyje „Granatos Live“, kuris už kelių savaičių į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse sukvies tūkstančius žmonių, veiklos netrūks ir tuomet, kai muzikinė programa nevyks. Jau žinoma, kad festivalio šeštadienį vieną iš scenų užims „Humoro klubo“ vyrai, o kiek vėliau kitoje scenoje įvyks specialus renginys „Youtube on MIC“, skirtas iš arčiau susipažinti su vaizdo turinį kuriančiais lietuviais. Be to, aktyviojoje zonoje ir paplūdimyje vyks beveik 40 įvairių užsiėmimų, rungčių, žaidimų – nuo mankštos vandenyje iki virtualios realybės ar tradicinio bėgimo – ką nuveikti ras kiekvienas.

Šeštadienio dieną lnk.lt scenoje pirmą kartą įvyks „Youtube on MIC“. Simonos Banditos moderuojamame renginyje bus galima iš arčiau susipažinti su lietuviškomis „Youtube“ žvaigždėmis Paul de Miko, Iuiva, Whydotu ir Safu.

Lietuvoje daugiausiai – 307 tūkst. – prenumeratorių „Youtube“ kanale turintis Whydotas, kurį prieš penkerius metus išgarsino daina „Šėtone, prašau“, šiuo metu kuria vaizdo klipų apie kaimo gyvenimą ciklą „Kaimo dirbtuvės“. Internetinio turinio, socialinių tinklų, naujienų ir aktualijų apžvalgininkas Paul de Miko pirmąjį savo klipą į „Youtube“ kanalą įkėlė vos prieš pusantrų metų. Šiuo metu jis turi beveik 102 tūkst. prenumeratorių ir nemažą būrį rėmėjų. Dar vienas renginio dalyvis Safas, turintis 57 tūkst. prenumeratorių, šia veikla susidomėjo dar mokykloje. Jo kuriami trumpi humoristiniai vaizdo klipai apima viską – nuo veiksmo filmo iki repo. Ketvirtoji dalyvė – Iuiva – kuria aktualias apžvalgas apie reklamą, garsenybes, politikus. Vienas populiariausių jos klipų, padėjęs susirinkti 27 tūkst. prenumeratorių, yra apie praeitų metų festivalį „Granatos Live“.

Organizatorių nuotr.

Bus įdomu sužinoti, kokia jos nuomonė apie festivalį šiemet. „Youtube on MIC“ rengėjai žada, kad tai nebus tiesiog klausimų atsakymų sesija ir ruošia staigmenų ne tik žiūrovams, bet ir patiems youtuberiams.

Organizatorių nuotr.

Dar viena ypatinga šių metų pramoga – senoviniai žaidimai. Slidės, bėgimas su lazdomis, rasto pjovimas, kalvio rungtys, lenktynės vėžimėliais ir dubenimis, keturkampės virvės traukimas ir dar daug kitų itin smagių bei išradingų užsiėmimų paruošė Lietuvos liaudies buities muziejus.

Organizatorių nuotr.

Tradiciškai festivalio „Granatos Live“ dalyviai šeštadienį bus laukiamai futbolo, tinklinio, kvadrato ar badmintono turnyruose, o bėgimo entuziastai turėtų nepraleisti 5 km bėgimo specialia trasa, vingiuojančia per visą festivalį. Rytais dalyvius kvies zumba – puikus būdas pabusti ir pradėti dieną arba pratęsti šokių vakarėlį. Panašūs užsiėmimai vyks ir paplūdimyje, kur profesionalūs plaukimo treneriai surengs mankštas vandenyje ir prie jo.

Organizatorių nuotr.

Netradicinių sporto rungčių mėgėjai turėtų nepraleisti trismūgio, labai panašaus į paplūdimio tinklinį, tik mažesnio, futbopulo, derinančio dvi sporto šakas – biliardo stalą primenančioje aikštelėje bus žaidžiama specialiais futbolo kamuoliais, itin pamėgto stalo futbolo, jau pažįstamo, bet vis dar be proto smagaus burbulinio futbolo ar tikslumo, susikaupimo ir įgūdžių reikalaujančio minigolfo. Pirmą kartą festivalyje bus ir krepšinio lankas, o taikliausiems bus dovanojami prizai. Savo taiklumą pasitikrinti bus galima ir įsikursiančiame tire.

Organizatorių nuotr.

Mankštinti festivalyje „Granatos Live“ bus galim ir protą. Festivalio laundže bus surengtas protmūšis, šalia malūno įsikurs didieji šachmatai, dvi dienas festivalyje vyks trumpi pokerio turnyrai, o dėlionių palapinėje bus galima sujungti Lietuvą. Taip pat dalyviai turės galimybę susipažinti su neįtikėtinu virtualios realybės pasauliu ar pasinerti į vaizdo žaidimus.

Rugpjūčio 2–4 d. septintą kartą vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ pasirodys daugiau nei šešios dešimtys atlikėjų ir grupių, tarp kurių britų žvaigždės „Years and Years“ ir James Arthur, vokietis Robin Schulz, švedė Tove Lo, daugiatautė grupė „Gogol Bordello“, elektroninės muzikos sensacija tituluojamas Dynoro, taip pat Andrius Mamontovas, Jazzu, „G&G Sindikatas“, Justinas Jarutis, Beissoul & Einius, Vidas Bareikis ir kiti. Daugiau informacijos granatos.live.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių