„Eurovizijos“ nugalėtojai planuoja parduoti nugalėtojų statulėlę: tikisi 1 mln. dolerių

  • Teksto dydis:

„Eurovizijos“ nugalėtojai „Kalush Orchestra“ grįžo į Ukrainą. Vos išlipę pasienio punkte nugalėtojai atsidūrė ištikimų gerbėjų glėbyje. Jie dėkojo už Ukrainai iškovotą pergalę dainų konkurse, praneša LNK.

„Mes labai jaudinomės ir džiaugiamės, kad Ukraina laimėjo“, – emocijų neslėpė viena gerbėja.

„Linkiu Ukrainai pergalės sunkioje kovoje, kuri tęsiasi šimtmečius“, – antrino kitas.

„Puiku, vaikinai. Mes labai didžiuojamės, labai džiaugiamės, kad Ukrainą palaiko visa Europa“, – tikino nugalėtojų pasitikti atvykusi gerbėja.

Kai kurie iš gerbėjų keliavo autostopu iki sienos, kad galėtų susitikti su grįžtančiais nugalėtojais.

„Prašėme draugų pasiimti, bet jie negalėjo. Nėra kuro. Tad nusprendėme važiuoti autostopu“, – pasakojo dvi merginos.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Atlikėjus pasitikę gerbėjai turėjo progą gyvai išgirsti visos „Eurovizijos“ simpatijas pelniusią dainą „Stefania“.

Pasienio punkte juos su gėlėmis ir vėliava pasitiko ir pasieniečiai. Be dovanų iš pasieniečių dainininkai sulaukė ir padėkos žodžių. Ukrainiečiai sakė, kad šiemetinė pergalė Ukrainai itin reikšminga.

„Norime padėkoti už pergalę, kad nepabijojote teisėjų įspėjimo dėl diskvalifikacijos, prašėte pagalbos iš viso pasaulio kariams ir civiliams, kurie yra Mariupolyje“, – į dalininkus kreipėsi pasieniečiai.

Norime padėkoti už pergalę, kad nepabijojote teisėjų įspėjimo dėl diskvalifikacijos, prašėte pagalbos.

Po pasirodymo finale atlikėjai prašė pagalbos Ukrainos žmonėms. Tai galėjo baigtis diskvalifikacija. Tačiau Lvive vykusioje spaudos konferencijoje nugalėtojai prisipažino, kad tuo metu galvojo, kaip padėti Ukrainos žmonėms.

„Milijonai žmonių žiūrėjo ir jaučiau, kad save labiau kaltinsiu, jei nepasakysiu nieko, negu jeigu mus diskvalifikuos. Mus svarbiau išgelbėti Ukrainos žmones, o ne gauti „Eurovizijos“ statulėlę ar laimėti. Jei nebūtume laimėję dėl mūsų pasisakymo, tikiu, kad Ukraina būtų mus palaikiusi“, – kalbėjo tąkart „Kalush Orchestra“ lyderis Olegas Psyukas.

Tačiau dabar rankose „Kalush Orchestra“ spaudžia „Eurovizijos“ nugalėtojų statulėlę.

„Griebėme apdovanojimą abiem rankomis ir niekam nedavėme, nors italai ir britai labai norėjo paimti, tačiau jis mūsų“, – šnekėjo O. Psyukas.

Vis dėlto „Kalush Orchestra“ žada greitu metu nugalėtojų statulėlę parduoti. Sakė, pinigų Ukrainos kariuomenei reikia labiau negu statulėlės.

„Žadame parduoti ją šalies reikmėms. Tikimės didelės sumos. Na, gal milijono dolerių. Galbūt kas nors norėtų turėti 2022 metų „Eurovizijos“ nugalėtojų statulėlę namuose“, – sakė O. Psyukas.

Vėliau „Eurovizijos“ nugalėtojai žada turą Ukrainai paremti.


Šiame straipsnyje: Kalush OrchestraLNK turinyskaras UkrainojeUkrainaEurovizija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių