Dainininkės J. Starinskaitės portretą menininkė „nutapė“ iš atliekų

  • Teksto dydis:

Prie akcijos, kurios metu kviečiama atkreipti dėmesį į atliekų rūšiavimą, prisijungė ir dainininkė Justė Starinskaitė. Ji savaitę kaupė perdirbamas šiukšles, iš kurių menininkė Jolita Vaitkutė „nupiešė“ jos portretą.

Dainininkė, išgarsėjusi kaip „Saulės kliošas“ vokalistė, prisijungė prie akcijos, kurios tikslas – paskatinti žmones rūšiuoti ir rūpintis savo gyvenama aplinka.

Justė šiukšles rūšiuoti išmoko prieš kelerius metus Portugalijoje, kur tuomet gyveno, ir dabar atsakingai vertina šiukšlių rūšiavimą. Grįžusi į Lietuvą atlikėja toliau rūšiuoja šiukšles ir atliekoms namuose turi atskirus maišelius.

D. Ščiukos nuotr.

„Aš rūpinuosi savimi. Man rūpi mano ir mano artimųjų sveikata. Man rūpi maži ir dideli gyvūnai, gyvenantys mūsų planetoje. Galų gale – negali nerūpėti miestas ar žemė, kurioje gyvenu. Todėl rūpinuosi savo atliekomis! Nerūšiuojamos atliekos labai ilgai yra ir kenkia gamtai, o perdirbamos greitai tarnauja vėl ir vėl, – „Facebook“ pasidalijusi savo portretu rašė J. Starinskaitė. – Čia – mano vienos savaitės sukauptos atliekos. Nerūšiuojamos jos sąvartyne gulėtų kelis šimtus metų, o išrūšiuotos ir patekusios į perdirbimo gamyklą, tikėtina, jau per kelias savaitės pradės savo naują gyvenimą. Atliekos Jolitos dėka tapo menu. Ir priminimu mums visiems, jog mūsų atliekos yra mūsų atspindys! Rūšiuokime!“

Justės ir kitų akcijos dalyvių portretus „pieš“ garsenybių veidus iš maisto produktų dažnai kurianti menininkė J. Vaitkutė.

Akcijoje dar dalyvauja humoristas Paulius Ambrazevičius, dainininkas Justinas Jarutis, žurnalistas Andrius Užkalnis ir kiti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių