Charizmatiškieji „Domo Emigrantes“ naujojo albumo pristatymui pasirinko Lietuvą

 • Teksto dydis:

Užbūrę klausytojų širdis į Lietuvą grįžta jausmingieji italai „Domo Emigrantes“. Šiais metais grupė švenčia savo dešimties metų kūrybos jubiliejų ir ta proga pristato savo naująjį koncertinį albumą „Live 10 years“.

Šventiniame koncertiniame ture, kurį organizuoja prodiuserinė kompanija „Arts Libera International“, galėsite išgirsti pačias gražiausias dainas ir melodijas, kurios nuneš į saulėtąją Pietų Italiją, o  atlikėjai žada daug pozityvių emocijų ir staigmenų. Profesionalaus meno gerbėjų laukia tikra muzikos šventė.

Smalsu žinoti, ką apie koncertus mano ir patys grupės „Domo Emigrantes“ muzikantai.

– Į Lietuvą atvykstate ne pirmą kartą, koks jausmas ir vėl koncertuoti čia?

– Mes labai džiaugiamės, jog galime grįžti. Lietuva mums labai patinka, galėtume kiekvienais metais čia rengti koncertus, tai – lyg mūsų antrieji namai. Šie metai mums ypatingi – švenčiame mums svarbias progas: naujojo albumo pristatymą ir mūsų kūrybos jubiliejų. „Domo Emigrantes“ – jau 10 metų (šypsosi). Mums labai malonu, kad lietuviams patinka mūsų koncertai, todėl paruošėme staigmeną, kurią pamatysite atėję į koncertus. Šis koncertinis turas bus kitoks, atvažiuojame su atnaujinta, dar jausmingesne programa, todėl jūs pirmieji galėsite išgirsti mūsų naujausio albumo „Live 10 years“ hitus. Taip pat grupėje turime naują narį – klarnetininką Alberto Venturini, kuris ypatingai papuoš mūsų pasirodymus..

– Ką savo kūryba norite pasakyti muzikos mylėtojams?

– Mes koncertuojame po visa pasaulį, todėl norime pasibelsti savo muzika ir dainomis į visų tautų žmonių širdis. Grojame skirtingais instrumentais bei dainuojame skirtingomis kalbomis. Kiekviena jų turi unikalią spalvą ir išraišką. Muzika – nuostabus būdas užmegzti ryšį su klausytojais. Tai mums nepaprastai svarbu. Jausti nuoširdų atsaką,  paliesti žmonių jausmus, padaryti viską, kad po mūsų koncertų publika išeitų pakylėta ir dar ilgai džiaugtųsi ir dalintųsi patirtomis pozityviomis emocijomis su kitais.

– Koncertinis turas vyks šventiniu laikotarpiu. Ko gali tikėtis klausytojai, atvykę į jūsų koncertus?

– Kiekvieną klausytoją nukelsime į fantastišką kelionę  po Viduržemio jūrą ir Pietų Italiją. Bus daug nuoširdumo, pietietiško karščio bei unikalaus skambesio. Kai koncertuojame, mūsų širdys nieko neslepia – būna atviros. Tai yra pietietiškas bruožas (juokiasi). Tad visi klausytojai pateks į „atvirų širdžių klubą“ ir bus pakylėti bei uždegti emocijomis, tikime, kad dainuos ir judės kartu su mumis. 


Grupė „Domo Emigrantes“ susikūrė 2009 m., nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Jau po pirmųjų pasirodymų „Domo Emigrantes“ buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų ir muzikos kritikų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika. Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną kompaktinę plokštelę.

Organizatoriai kviečia šventinį laikotarpį praleisti džiaugsmingai ir apsilankyti nuotaikingiausiame šių metų renginyje – garsios grupės iš Italijos „Domo Emigrantes“ koncertuose.

Koncertai įvyks:

Gruodžio 27 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Gruodžio 28 d. Visagino kultūros centro salėje „Draugystė“.

Gruodžio 29 d. Panevėžio muzikiniame teatre.

Gruodžio 30 d. Birštono kultūros centre.

Gruodžio 31 d. Tauragės kultūros centre.


Šiame straipsnyje: Domo Emigranteskoncertasmuzika

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių