A. Butkus apie tautiečių reakciją pamačius jį dirbantį parduotuvėje: šimtas procentų – lietuviai

Tai ko gero pirmas kartas, kai sportinių šokių šokėjas, treneris ir choreografijos mokytojas, 42-ejų Andrius Butkus taip atvirai prabilo ne tik apie nematomą žinomumo pusę, tačiau ir tai, kas iš tiesų privertė jį emigruoti iš Lietuvos. Kodėl Lietuvoje atrodo turėjęs viską, vieną dieną jis susikrovė lagaminus, ir išvyko? Ir prie ko per penkerius metus gyvenimo JAV, taip ir nepriprato?

„Parduotuvė, kurioje dirbau, turėjo didžiules vitrinas, ir buvo pakankamai populiariame prekybos centre, pačiame pietinės Tenerifės centre, kur daug turistų. Būdavo netgi tokie momentai, kada aš vaikštau, kažką dėlioju, matau, kaip praeina porelė, o tada atbulom grįžta. Na, galvoju, šimtas procentų, kad lietuviai. Įeina taip nedrąsiai, vaikšto, eina pro šalį, kol aš prekes dėlioju. Sakau: tai labas vakaras, gal norėtumėte ko nors? Tada nustemba, sako, laba diena. Arba yra buvę tokių variantų, kai lauke už lango ant suoliuko atsisėdę su telefonu bando slapčia užfiksuoti. Galvoju: taigi ateik, pasakyk labas, paklausk, kaip laikais ir viskas, tai normalu... Iš tiesų nemažai lietuvių ten sutikau“, –  pasakojo šokėjas A. Butkus.

LNK stop kadras.

 Juk kai eini į viešą tualetą, nekiši pagalio ir nemaišai žiūrėdamas kas ten ką, atsiprašant, pakakojo...

„Galvoji, kad tave čia visi šlovins ir girs, ir kaip čia fainai. Po pirmų pasirodymų taip ir buvo, kol niekas tavęs nepažįsta, sakydavo kaip fainai pasirodei, kokia charizma. O po to einant metams, mėnesiams atsidarai komentarus, ir matai, kad visi geri komentarai dingo: storas, pažiūrėk į jo ausis, pažiūrėk į galvą, kaklas kaip žirafos, kreivos kojos ir t.t. Po kelerių metų tapom protingesni, ir nustojom skaityti, kas ką rašo. Juk kai eini į viešą tualetą, nekiši pagalio ir nemaišai žiūrėdamas kas ten ką, atsiprašant, pakakojo...“, – pasakojo šokėjas.

Lietuvoje Andrius negyvena jau septynerius metus. Dvejus iš jų praleido Tenerifėje, penkerius – Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prieš išvykdamas Andrius, rodos, gyveno daugelio svajonių gyvenimą. Sportinių šokių šokėjas išgarsėjo sudalyvavęs televizijos šokių projekte, kuriame šokdino Ingą Valinskienę. Po šou charizmatiškas, iškalbingas ir  dailus vyras nuolat sulaukdavo pasiūlymų ne tik dalyvauti televizijos projektuose, tačiau ir juos vesti. Vėliau pradėjo muzikinę veiklą vyrų šokėjų grupėje „Džentelmenai“. Tačiau vieną dieną, Andrius iš televizijos ekranų tarsi dingo. Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad šokėjas išvyko į Tenerifę. Andrius sakė po penkerių metų televizijoje vieną dieną supratęs, kad viso to jau gana.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ su A. Butkumi pirmadienio vakarą, 20 val.,  per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klpd.

Klpd. portretas
o man patinka kad jam p x kas ka pagalvos apie jo darbo vietą:D) Kaip tikrai geram buvusiam šokėjui parduotuvė kaip pragyvenimo šaltinis, nekažkas, bet matyt yra kitos, mums nežinomos priežastys Šiaip- ar - taip, gerai kad žmogus drąsus ir turi savo aš. Kad taip kiekvienas iš musu turėtume..

Iš Butkų giminės

Iš Butkų giminės portretas
Andriuk, sakai, kad viso to gana, tai kodėl vėl apie tave rašo ir rodo tv . Nemeluok bent sau. Negana , oi negana. Kam gana, tas nelenda į jokias TV. O šiaip sėkmės.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių