Be vyro pasirodžiusi Beyonce vėl pakurstė gandus apie byrančią santuoką

  • Teksto dydis:

Dainininkė Beyonce (Bejonsė), kurios naujajame albume „Lemonade“ apstu užuominų apie neištikimybę, raudonu Kostiumo instituto pokylio kilimu žengė be sutuoktinio Jay Z (Džėj Zi).

Popmuzikos superžvaigždė vėl pakurstė gandus, kad jos vyras, su kuriuo ji susituokusi aštuoneri metai, buvo neištikimas. Praėjusį mėnesį atlikėja išleido populiariausiųjų sąrašų viršūnėse atsidūrusi albumą, kurio dainose kalbama apie žlugusią santuoką. Daug gerbėjų iškart pamanė, kad tie kritiški žodžiai yra skirti sutuoktiniui, bet ji, regis, praėjusią savaitę paneigė tokius gandus, kai Majamyje pradėdama gastroles dainą „Halo“ dedikavo savo „nuostabiam vyrui“.

„Noriu skirti šią dainą savo šeimai: ačiū, žmonės, kad remiate mane. Noriu skirti šią dainą savo nuostabiam vyrui, aš taip tave myliu, – pasakė ji miniai beisbolo stadione „Marlins Park“. – Aš taip tave myliu. (Dukrele) Blue (Blu), aš taip tave myliu“.

Tačiau pirmadienį metiniame Kostiumo instituto pokylyje Niujorke Beyonce pozavo nuotraukoms viena, pasidabinusi specialiai sukurta „Givenchy“ suknia iš kūno spalvos latekso ir puoštą perlais.

Kelios akimirkos prieš tai, kai Beyonce viena žengė raudonuoju kilimu, jos jaunesnioji sesuo Solange (Solanž), kurios vyras režisierius Alanas Fergusonas (Alanas Fergiusonas) taip pat nepasirodė, pademonstravo dizainerio Davido Laporto sukurtą įspūdingą citrinų spalvos suknelę ir geltono latekso blauzdines.

Ironiška, kad šis pokylis, dar vadinamas „Met Gala“, 2014 metais įžiebė pirmuosius gandus apie neištikimybę. Tada saugumo kamera nufilmavo, kaip Solange spardo ir kumščiais daužo svainį, jiems išeinant iš vakarėlio viešbutyje „Standard“, kuris buvo surengtas po „Met Gala“.

Hito „Drunk In Love“ atlikėja vėliau paskelbė pareiškimą, kad jos vyras ir jaunesnioji sesuo išsprendė savo nesutarimą, o Solange tvirtino, kad jau ramiai vertina tą incidentą.

Tuo tarpu drauge į šiemetinį Kostiumo instituto pokylį atėjo supermodelis Gigi Hadid (Džidži Hadid) ir buvęs „One Direction“ narys Zaynas Malikas (Zainas Malikas), kurie pirmą kartą viešai pasirodė kaip pora. 

Drauge raudonu kilimu taip pat žengė Robertas Pattinsonas (Robertas Patinsonas) su FKA Twigs (FKA Tvigs), The Weeknd (De Vikend) su Bella Hadid (Bella Hadid), Nicole Kidman (Nikol Kidman) su Keithu Urbanu (Kitu Erbanu), Kate Mara (Keit Mara) su Jamie Bellu (Džeimiu Belu). Tačiau atskirai į pokylį atėjo naujieji įsimylėjėliai Katy Perry (Keti Peri) ir Orlando Bloomas (Orlandas Blumas).NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių