A. Baukutė: man gyvenime su uošvienėmis nepasisekė

 • Teksto dydis:

Jau visai netrukus TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“.

Serialo kūrėjai žiūrovams žada ne tik neblėstančią šypseną, nuoširdų juoką ir meilės kupinus vakarus, bet ir praneša, kad seriale pasirodys publikos numylėti aktoriai. Viena jų – Asta Baukutė, kuri seriale įkūnys vieną pagrindinių vaidmenų.

Jau greitai pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos nestokosiantis serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris, jų meilės paieškas ir kovą su perdėtu mamos noru sutvarkyti jų gyvenimą. Dukrų mamą Jūratę įkūnys visiems puikiai žinoma aktorė Asta Baukutė, kuriai mamos vaidmuo nesvetimas ir gyvenime.

Apie tai, ar aktorės įkūnijama motina yra panaši į ją, A. Baukutė kalba dviprasmiškai. „Visos mamos yra vienodos. Tai yra motiniška meilė, tai – rūpestis. Kai kur sutinku su personažu, kai kur nelabai. Bet čia pasirodo personažo charakteris. Visos mes norim savo vaikams gero, bet tokiomis priemonėmis, kurių imsiuosi seriale, tai aš tokių gyvenime netaikiau“, – pasakojo aktorė.

Laidos stop kadras

Seriale aktorė įkyriai kišasi į dukrų gyvenimus, planuoja vestuves ir jų ateitį. Gyvenime A. Baukutė su tokiu elgesiu kategoriškai nesutinka. „Manau, kad svarbiausia investicija yra iki dešimties metų, o jei neturėjai laiko, kišai auklėms mažiuką, tai ir neišmokei, ko reikia. Aš, augindama keturis vaikus, suprantu tik tai, kad vaikai nėra mano nuosavybė, tuo su Jūrate ir skiriamės, jos ramybės garantas yra sutvarkyti vaikams ateitį“, – mintimis dalinosi aktorė.

Mano abu vyresnėliai turi antras puses. Man gyvenime nepasisekė su uošvienėmis, tai aš bandau džiaugtis jų pasirinkimu ir tai vertinti.

Skeptiškai žiūrėdama į tėvus, kurie vis primena savo jau suaugusiems vaikams, kad laikas vestuvėms ir atžaloms, aktorė teigė, kad jos šeimoje panašių dalykų tikrai nebus. „Ne, šito neprikišinėsiu. Tuo labiau, kad mano abu vyresnėliai turi antras puses. Man gyvenime nepasisekė su uošvienėmis, tai aš bandau džiaugtis jų pasirinkimu ir tai vertinti“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė.

Paradoksalu tai, kad aktorės įkūnijama Jūratė sunkiai tvarkosi su dviem suaugusiomis dukterimis, kai tuo tarpu pati A. Baukutė gyvenime džiaugiasi motinyste ir puikiai susitvarko su keturiais vaikais. „Reikia labai klausyti širdies, ką ji pataria. Nesivaikyti madingų auklėjimo sistemų. Šeimoje, auklėjime yra reikalingas pastovumas. Nesu žiniuonė, pati kasdien mokausi būti mama. Mano vaikai – visiškai skirtingi, jie skleidžiasi patys kaip asmenybės ir man labai gražu, kad aš galiu prisidėti“, – kalbėjo A. Baukutė.

Naujame seriale intensyviai vyks meilės paieškos, personažai mėgins išsiaiškinti, kas tai yra, kam gi ta meilė? Tačiau iš pažiūros lengvas klausimas, sudėtingas atrodo ir patiems serialo aktoriams. „Negaliu atsakyti, tik žinau, kad be meilės šitam gyvenime nėra ką veikti. Ji žmogų daro geresnį, atlaidesnį kitiems. Mano personažas rodo didžiulę meilę – egoizmą – tik sau. Dėl to santykiai su dukra, su vyru yra nevykę. Džiaugiuosi, kad šito personažo dėka man kyla daugiau klausimų, noriu padaryti jį kuo artimesnį žiūrovui, kad jis žiūrėtų serialą ir jaustų malonumą.

Nekantraudama, kada televizijos eteryje pasirodys serialas „Kam ta meilė?“ aktorė teigė, kad jis, be abejonės, žiūrovus privers nekantriai laukti vis naujos serijos. „Žiūrovus užkabins tai, kad jie seriale atpažins patys save. Savo santykius, savo klaidas. O jas juk darome visi, svarbiausia jas paversti privalumais“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė.

Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio mėnesį. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos.

Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama. Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sabina

Sabina portretas
Daskaitykit straipsnį,nepasisekė sūnum su uošviem.

Jonas

Jonas portretas
Manau Astai Baukutei nepasisekė ne tik su anytomis, bet ir su vyrais

kodel

kodel portretas
Kas gi nepasiseke, aktore tikrai ji puiki.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių