A. Baldwinas pasiekė susitarimą su filmavimo aikštelėje nušautos operatorės šeima

 • Teksto dydis:

JAV aktorius Alecas Baldwinas (Alekas Boldvinas) trečiadienį pranešė pasiekęs civilinį susitarimą su pernai filmavimo aikštelėje rekvizito ginklu jo netyčia nušautos moters šeima.

Incidentas įvyko pernai spalį, aktoriui repetuojant Naujojoje Meksikoje filmuoto vesterno „Rastas“ (Rust) sceną, kurioje jis turėjo šauti kameros link. Iš jo laikyto revolverio „Colt“ paleista, kaip paaiškėjo, kovinė kulka perskrodė operatorę Halyną Hutchins (Halyną Hačins) ir sužeista 42 metų moteris vėliau mirė.

„Džiaugiamės galėdami šiandien paskelbti, jog civilinėje byloje, iškeltoje kinematografininkės Halynos Hutchins šeimos vardu, buvo pasiektas susitarimas“, – pranešė A. Baldwinas socialiniame tinkle „Instagram“.

„Kol tęsėsi šis sunkus procesas, visi mes vadovavomės konkrečiu noru padaryti tai, kas geriausia Halynos sūnui“, – pridūrė jis.

A. Baldwinui, kuris šiame filme ne tik vaidino, bet ir buvo jo prodiuseris, buvo pasakyta, kad ginklas yra saugus. Anksčiau jis sakė, kad nespaudė gaiduko.

„Rasto“ kūrėjai trečiadienį paskelbtame pranešime nurodė, kad juostos filmavimas sausį bus atnaujintas, o vykdomojo prodiuserio vaidmuo atiteks H. Hutchins vyrui Matthew Hutchinsui (Metju Hačinsui).

„Nesu suinteresuotas svaidytis abipusiais kaltinimais ar priskirti kaltę [prodiuseriams ar ponui Baldwinui], – pažymėjo M. Hutchinsas pranešime. – Visi mes manome, kad Halynos mirtis buvo siaubingas nelaimingas atsitikimas.“

Pasak M. Hutchinso, į filmavimo aikštelę grįš „visi pradiniai pagrindiniai aktoriai“.

„Rasto“ režisierius Joelis Souza (Džoelis Soza), kuris taip pat buvo sužeistas per šį incidentą, pareiškė, jog savo tolesniu darbu kuriant filmą sieks „pagerbti Halynos palikimą ir užtikrinti, kad ji galėtų didžiuotis“.

„Džiaugiuosi, kad visi kartu dabar užbaigsime tai, ką mudu su Halyna pradėjome, nors šis džiaugsmas, žinoma, yra su kartėliu“, – parašė jis trečiadienį paskelbtame pranešime.

Šeimos pareikštas ieškinys buvo tik viena iš virtinės civilinių bylų, iškeltų dėl šio incidento, kuris sukrėtė Holivudą ir išprovokavo raginimus visam laikui uždrausti veikiančius ginklus filmavimo aikštelėse.

Tyrėjai dėl šios tragedijos neiškėlė baudžiamosios bylos. Vis tik jie neatmetė galimybės, kad su šiuo incidentu susiję asmenys, įskaitant A. Baldwiną, gali būti pareikšti kaltinimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

thraszn

thraszn portretas
Šaunamojo ginklo niekada ir jokiais atvejais negalima nukreipti į žmogų, jei tai nėra kovinės pareigos vykdymas. Jei žmogus buvo nušautas, vadinasi ginklas buvo nukreiptas į jį, ir nėra jokių pateisinimų. Aktoriai ir turėtų būti aktoriais - tik vaidinti šaudymą, net ir su netikru ginklu nesitaikyti į žmogų.

kaunietis

kaunietis portretas
Ruzzkiu troliai,mordore tokiu zvaigzdziu net neteistu,tad uzciaupkit smirdancias srebtuves ir rupinkites mogilizacija urodinoje.

Tegul šaudosi

Tegul šaudosi portretas
JAV visuomenė išsigimsta. Indėnų prakeiksmas išsipildys. Užkariautojai išsišaudys. JAV Prezidentai - vienas sociopatas, kitas silpnaprotis. Moksleiviai šaudosi, aktoriai taip pat, kiti kuria intrigas, ....
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių