40-metį atšventęs S Vaitulionis: nė už ką negrįžčiau į jaunystę

 • Teksto dydis:

Neseniai keturiasdešimtmetį paminėjęs aštrialiežuvis nuomonės formuotojas Saugirdas Vaitulionis gali pasigirti išties spalvinga darbo patirtimi. Vyrams skirto žurnalo „L‘Officiel Hommes“ vyriausiasis redaktorius žurnalistu pradėjo dirbti būdamas dvidešimties, o sulaukęs dvidešimt trejų jau vadovavo televizijos žinių tarnybai. Vyras, apsuptas garsių damų, yra garbingas svečias arba pats renginio organizatorius ir sako, kad dabar išgyvena gražiausią savo gyvenimo etapą.

„Niekada nenorėčiau grįžti į savo 25-uosius metus. Nesuprantu tų, kuriems mokyklos laikai buvo gražiausi. Jeigu chemijos pamoka buvo gražiausia, kas Jums nutiko gyvenime, tai man labai gaila dėl Jūsų baisaus gyvenimo“, – sako Saugirdas.

Jaunystę Saugirdas vadina pervertintu dalyku ir yra įsitikinęs, kad gražiausias amžius prasideda po 35. Pats savęs gražuoliu nevadina ir sako: „Grožis yra tas dalykas, kuriuo manęs niekada neapkaltinsi. Puikiai suvokiu realybę, bet jau geriau būsiu baisus, nei durnas“, – laidoje „Bus visko“ atviraus Saugirdas.

Laidoje vyras prisimins neseniai puikiai atliktą regos korekciją, po kurios negalėjo į save žiūrėti veidrodyje, todėl vėl ėmė nešioti akinius skaidriais stiklais bei plastinę operaciją, padėjusią atsikratyti daug metų kamavusių kompleksų. „Ar aš dėl to laimingesnis – taip. Ar kažko gailiuosi? Tik to, kad nepasidariau operacijos anksčiau“.

Nerūkau, nežinau, kas yra pagirios, o iš vakarėlių visada išeinu pirmas.

Laidoje Saugirdas prisipažins, kad su metais jo sarkazmas niekur nedingo, tačiau vyras išmoko prikąsti liežuvį ir savo nuomonę pasilaikyti sau. Saugirdas atskleis, kad jaunystėje turėjo bjaurų bruožą galvodamas, kad išmano absoliučiai viską visomis temomis. Gyvendamas Panevėžyje vyras svajojo apie karjerą didžiuosiuose šalies kanaluose, o kai išvyko dirbti į Kauną, pažino darbo žiniose pusę, apie kurią niekas nekalba. „Savo pirmojo reportažo metu iš įvykio vietos turėjau pasakoti apie rastą moters kūną be galvos”.

Dešimt metų žiniose pradirbęs vyras laidoje atskleis, kad kasdien buvo apsuptas negatyvių naujienų ir tai ėmė kenkti jo asmeniniam gyvenimui, todėl pasuko į pramogų verslą. Ir nors Saugirdą dauguma įsivaizduoja kaip nepailstantį vakarėlių liūtą, pats vyras sako, kad yra baisiai nuobodus.

„Nerūkau, nežinau, kas yra pagirios, o iš vakarėlių visada išeinu pirmas. Turiu platų bičiulių ratą, bet tikrų draugų, su kuriais sieja daugiau nei dešimt metų trunkanti draugystė yra vos keli“, – sako Saugirdas.

Laidoje „Bus visko“ vyras atskleis, kad puikiai žino, kas yra depresija ir noras kiauras dienas sėdėti ant sofos susikus į pledą ir prisimins prieš šešerius metus nutikusį įvykį, dėl kurio ne tik kreipėsi į policiją ir gėrė raminamuosius.

„Man tikrai nebuvo juokinga. Grupelė interneto šaunuolių nusprendė paspardyti S. Vaitulionį. Ėmė atakuoti ne tik mane, bet ir mano artimuosius. Baisiausia yra tai, kad kol tavęs neužmuša, mūsų šalyje teisėsauga nesiima jokių priemonių“, – dalinsis nemaloniais praeities prisiminimais.

Visas interviu su S. Vaitulioniu – šį antradienio vakarą, 20 val. laidoje „Bus visko“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

ononimas

ononimas portretas
idomus rakursas apie jaunystę, paprastai žmones linkę sakyti,- nieko nekeisčiau jei pasukčiau laiką atgal arba sugrįžčiau į jaunystę, ar tikrai?

tai

tai portretas
dar Paltiniene dainuodavo - o, kaip noreciau as grizt i jaunyste savo...

tai

tai portretas
keistuolis, o as labai noreciau grizti i jaunyste...
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių