Atskleistas visas į „M.A.M.A. Londonas“ atvyksiančių Lietuvos žvaigždžių sąrašas

  • Teksto dydis:

Jau spalio 1 dieną Londone įvyks išskirtinis renginys „M.A.M.A. Londonas“, kurį organizuoja svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus vykdanti asociacija „M.A.M.A.“ ir didžiausias lietuviškų renginių organizatorius užsienio lietuviams „WackyEvent“. Šiandien organizatoriai atskleidžia galutinį išskirtinio renginio žvaigždžių sąrašą, kurie pasirodys „O2 Indigo“ koncertų salėje.

„Šis renginys, tai idėja, kurią brandinome jau ilgą laiką. Norime, kad Lietuvos atlikėjai turėtų dar daugiau galimybių savo muziką pristatyti platesnei auditorijai, kad svetur gyvenantys lietuviai turėtų galimybę išgirsti skirtingų dainininkų atliekamą muziką gyvai, supažindinti su ja savo vietinius draugus. Tai tarsi mažesnio formato „M.A.M.A.“ apdovanojimai, kuriuose laimėtojai visi, nes tai vieni populiariausių šių dienų atlikėjai Lietuvos muzikos padangėje“, – apie būsimą įvykį pasakojo organizatoriai.

Trijų valandų renginyje be stiprios muzikinės dalies laukia ir daugiau, muzikiniams apdovanojimams būdingų atributų – VIP bilietus įsigijusių renginio svečių lauks raudonasis kilimas ir susitikimas su atlikėjais, foto sienelė bei speciali renginio ložė, o vėliau ir nemokamas patekimas į dūzges Londono klube „Studio 338, Loft“.

Spalio 1 dieną unikalioje koncertų salėje renginį patikėta vesti gerai žinomoms asmenybėms. Žiūrovams viso vakaro metu puikią nuotaiką užtikrins komikas ir televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius, o jo kolege taps muzikos atlikėja, aktorė bei televizijos laidų vedėja Inga Jankauskaitė. Garsi moteris renginio metu scenoje pasirodys ne tik kaip vedėja, bet susirinkusiai publikai dovanos ir savo kūrinius.

„O2 Indigo“ scenoje savo žinomiausius hitus atliks ir atlikėjas Vaidas Baumila, praėjusią vasarą išleidęs super hitą „Kunigunda“. 

Į Londoną atvyksta ir visai Europai žinoma lietuvių grupė, kuri geltoną spalvą pavertė šalį reprezentuojančia, tai „Eurovizijos“ dainų konkurso žvaigždės – „The Roop“.

Scenoje tikrą vakarėlį užkurs ir sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos atlikėja, kurios sąskaitoje jau ne vienas hitas – Jessica Shy.

Koncertas neįsivaizduojamas ir be vieno energingiausių Lietuvos atlikėjų, kuris kiekvieną koncertą paverčia įsimintinu šou – Vido Bareikio.

Neabejotina, kad Didžiojoje Britanijoje suskambės ir tokie kūriniai kaip „Ežero dugne“ bei „Kupranugaris“, kuriuos kartu su V. Bareikiu atliks ir repo grupė „8 Kambarys“. 

Visų atlikėjų pasirodymams suskambėti padės į Londoną atvykstanti muzikantų grupė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių