Žiniasklaida: Lietuvos teisėsauga sulaikė Š. Stepukonį

  • Teksto dydis:

Buvęs investicijų bendrovės „BaltCap“ fondo partneris Šarūnas Stepukonis buvo sulaikytas, jį apklausė Lietuvos teisėsauga, pirmadienį pranešė naujienų portalas „15min“.

Apie sulaikymą portalui patvirtino su Š. Stepukoniu susijusius ikiteisminius tyrimus kuruojantis Europos deleguotasis prokuroras Darius Karčinskas.

„Galiu patvirtinti, kad įtariamasis Š. Stepukonis yra sulaikytas“, – sakė D. Karčinskas.

„15min“ žiniomis, vyras kurį laiką buvo Ukrainoje, Lietuvos teisėsauga jį jau apklausė.

Anot portalo, Š. Stepukonis sulaikytas dar šeštadienį.

Teisėsauga buvo paskelbusi buvusio „BaltCap Infrastructure Fund“ partnerio paiešką.

Š. Stepukonio atžvilgiu atliekami du ikiteisminiai tyrimai, juos kontroliuoja Europos prokuratūra. Viename jų jis yra pripažintas įtariamuoju dėl neteisėto daugiau nei 27 mln. eurų pasisavinimo.

Kitas dar 2022 metais nutrauktas ikiteisminis tyrimas, susijęs su 3,9 mln. eurų pervedimu Š. Stepukoniui iš vienos Lenkijos įmonės už neva akcijų pardavimą, buvo atnaujintas praėjusią savaitę.

Šiuo metu sprendžiama, ar šiuos tyrimus sujungti. Abu juos atlieka Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Bent dalį pasisavintų pinigų Š. Stepukonis, spėjama, pralošė kazino.

FNTT vadovas Rolandas Kiškis atsisakė komentuoti paskelbtą informaciją ir teigė, jog teisėsauga netrukus paskelbs pranešimą spaudai. Su Europos deleguotoju prokuroru Dariumi Karčinsku BNS susisiekti nepavyko.

Teisėsaugos pareigūnai kol kas neatskleidžia, kokią sumą pralošė Š. Stepukonis, ir ar dalį pasisavintų pinigų jis tebeturi.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) atstovė spaudai Modesta Zdanauskaitė „Kauno dienai“ pirmadienį teigė kol kas negalinti komentuoti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie tai, kad Š. Stepukonis neva buvo sulaikytas. FNTT informaciją apie tyrimą žada pateikti kiek vėliau, pirmadienį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Donoras lietuvis

Donoras lietuvis portretas
Stepukoni reikia idarbinti i seima. Finansu ministru. Malačius jis.

Ir

Ir  portretas
Gustainiai.

Šiuolaikiniai Benderiai ir Kysos

Šiuolaikiniai Benderiai ir Kysos portretas
Šiuolaikinis Ostapas Berta Marija Bendarbejus arba Ostapas Benderis šalia tokio turi būti ir Kysa arba Kysos. Tai kad jis/jie pralošė yra tik gandai, bet , kad pavogė yra faktas.
VISI KOMENTARAI 40

Galerijos

Daugiau straipsnių