Vyras stos prieš teismą: taksi vairuotoją nužudė dėl 300 eurų, kitą žmogų sumušė negyvai

 • Teksto dydis:

Prieš teismą stos dviejų vyrų nužudymu ir plėšimu įtariamas 28-erių Raseinių rajono gyventojas, trečiadienį pranešė Šiaulių apygardos teismas.

Jo teigimu, už įvairius nusikaltimus anksčiau ne kartą teistas A. P. ikiteisminio tyrimo metu negalėjo paaiškinti, kodėl padarė jam inkriminuojamas nusikalstamas veikas.

Dviejų žmogžudysčių aplinkybės, anot teismo, ėmė aiškėti po to, kai šių metų vasario pabaigoje prie miškelio Raseinių rajone buvo rastas taksi automobilis, o šalia jo – gulintis negyvas 60 metų vyras V. M. Netrukus nustatyta, kad automobilio savininkas buvo nužudytas.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė policijai žinomą A. P.

Bylos duomenimis, vasario 19-osios vakarą, būdamas Ariogaloje, A. P. pažįstamo V. M. paprašė, kad šis savo automobiliu jį nuvežtų į Raseinius, V. M. sutiko.

Tyrimo duomenimis, kaltinamasis galėjo žinoti, kad vairuotojas turi pinigų, todėl važiuojant jam kilo mintis tuos pinigus pagrobti.

Kaltinamasis A. P. iš pradžių taksi vairuotoją pasmaugė, tada pagrobė 300 eurų, išstūmė nužudytąjį iš automobilio ir pats nuvažiavo į degalinę. A. P. degalinėje išsiaiškino, kokiu keliu reikia važiuoti į Raseinius, – paaiškėjo, kad jis turi grįžti tuo pačiu keliu.

Bylos duomenimis, kaltinamasis, privažiavęs prie įvykio vietos – gulinčio automobilio savininko – nutarė taksi automobilio atsikratyti, jį paliko prie V. M. ir pats iš nusikaltimo vietos pasišalino.

Netrukus paaiškėjo, kas tų pačių metų sausio pabaigoje Ariogaloje kaltinamasis galėjo nužudyti 42 metų R. M.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad konfliktas tarp buto šeimininko ir A. P. galėjo kilti išgertuvių metu. A. P. pareigūnams pasakojo, kad tą vakarą jis pats gėrė savo nusipirktą alų, o R. M. – savo degtinę. Anot kaltinamojo, alkoholinius gėrimus tada jie gėrė atsistoję.

A. P. teigimu, begeriant jis kažką pasakė R. M., o šis pradėjęs jį gąsdinti savo pusbroliais, kurie, anot kaltinamojo, esą grįžę iš kalėjimo, gali privažiuoti ir davė suprasti, kad A. P. gali būti sumuštas.

Kaltinamasis neneigė, jog jis konflikto metu buto šeimininkui sudavęs ne vieną smūgį. Nuo patirtų galvos traumų R. M. vasario 6 dieną Kauno klinikose mirė. A. P. teigė nesitikėjęs, kad R. M. nuo jo suduotų smūgių gali mirti. Vyras sakė, kad po laidotuvių buvo nuėjęs prie nužudytojo kapo.

Kaltinamas A. P. šiuo metu yra suimtas.

Pirmas teismo posėdis numatytas ketvirtadienį, kiti – rugsėjo 7 ir 13 dienomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

ltu

ltu portretas
pakart , organus ligoniams
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių