Vaikai ir toliau kenčia nuo smurtautojų Pereiti į pagrindinį turinį

Vaikai ir toliau kenčia nuo smurtautojų

2017-03-07 07:16
BNS inf.

Pastarosiomis dienomis nuo smurtautojų nukentėjo dar trys vaikai. Dar keli vaikai patyrė emocinį smurtą, nes suaugusieji smurtavo jų akivaizdoje.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Asmeninio archyvo nuotr.

Pirmadienį apie 11 val. 37 min. Šiauliuose, Dainų gatvėje, į kliniką atvyko 24-erių metų moteris su kūdikiu. Jo pakaušyje medikai nustatė kraujosruvą. Aplinkybės aiškinamos. Mergaitė laikinai apgyvendinta kūdikių namuose. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tos pačios dienos vakarą apie 20 val. Jurbarko rajone, namuose Vadžgirio miestelyje, neblaivi (0,47 prom. alkoholio) 36-erių metų moteris ranka du kartus sudavė 14-metei podukrai per veidą. Tokiu būdu buvo sukeltas fizinis skausmas.

Pasak Policijos departamento, namuose buvo trys mažamečiai ir du nepilnamečiai vaikai, kurie įvykio metu buvo kitame kambaryje ir įvykio nematė. Visi vaikai palikti su tėvu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienį apie 21 val. Pakruojo rajone, Linkuvoje esančiuose namuose 27-erių moteris smurtavo prieš 30-metį vyrą ir 8-erių metų vaiką. Nukentėjusieji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadienio vakarą apie 22 val. 25 min. Kaišiadorių rajone, Ručkakiemio kaime, namuose 43-ejų metų vyras smurtavo prieš 20-metį jaunuolį, suduodamas jam vieną kartą ranka per galvą. Paskui vyrai išbėgo į lauką, kur vyresnysis stumdė ir smaugė jaunuolį. Namuose, kitame kambaryje miegojusi 12-metė įvykio nematė.

Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taip pat sekmadienio vakarą apie 21 val. 30 min. Telšiuose, Vilniaus gatvėje, 32-ejų metų vyras mažametės dukros akivaizdoje smurtavo prieš buvusią sugyventinę bei kelis kartus kumščių į veidą sudavė vyrui, bandžiusiam užstoti moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų