Ukraina: Černobylio AE katastrofos zonoje sulaikyti trys lietuviai

Ukrainos pasieniečiai Černobylio atominės elektrinės katastrofos zonoje sulaikė tris vadinamuosius stalkerius iš Lietuvos. Tai penktadienį pranešė naujienų agentūra „RIA Novosti“, remdamasi Ukrainos valstybinės pasienio tarnybos atstovais.

„Iš anksto susitarę tarpusavyje, trys Vilniaus gyventojai įvažiavo į Ukrainos teritoriją nustatyta tvarka per automobilių kontrolės postą. Vėliau jie įsigavo į Černobylio katastrofos zoną, kur ir buvo sulaikyti Ukrainos pareigūnų“, – sakoma tarnybos pranešime.

Sulaikytieji patraukti administracinėn atsakomybėn už radiacijos saugumo režimo reikalavimų pažeidimą radioaktyviai užterštoje zonoje.

1986 metų balandžio 26 d. dėl avarijos Černobylio atominės elektrinės 4-ajame reaktoriuje buvo radioaktyviai užkrėsta daugiau kaip 200 tūkstančių kvadratinių kilometrų teritorija, pirmiausia Ukrainoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Iš 30 kilometrų zonos buvo evakuota apie 115 tūkstančių žmonių. Avarijos padarinių likvidavimo darbuose dalyvavo daugiau kaip 600 tūkstančių žmonių. Iš jų apie 10 proc. mirė, 165 tūkst. tapo neįgaliaisiais. NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Ach tas noras uošvienę grybukais pavaišint...

ko

ko portretas
noret is runkeliniu avigalviu juk jiems viskas poh........

Černobilietis

Černobilietis portretas
Važiuoja į pragaro vietą,baisu.Vyrai impotentais tapo,dauguma nevaisingų ir dar visokių problemų turi sveikatos ,nuo Černobylio katastrofos.Tenai rūksta mirties ugnis,kas nežino ir nesupranta galvoja kad juokas.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių