Šventojoje įkliuvo kvaišalų pardavėjas ir pirkėjas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuras (VPK ONTB) pradėjo vykdyti „Neteisėtos narkotikų apyvartos užkardymo vasaros sezono metu Palangos ir Neringos miestuose 2009 metų plane“ numatytus operatyvinius ir ikiteisminio tyrimo veiksmus.

Birželio pradžioje Šventojoje sulaikytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo nedirbantis, neteistas, 21 metų Kretingos rajono gyventojas D.G. Transporto priemonės apžiūros metu rastas ir paimtas maišelis su įtariama narkotine medžiaga - kanapėmis ir jų dalimis (~ 1 g).

Įtariama, kad narkomanas kvaišalų įsigijo pas 24 metų palangiškį M.R.

Tos pačios dienos vakare Šventojoje M.R. automobilyje „Renault 19“ rasti ir paimti penki maišeliai ir lankstinukas su įtariama narkotine medžiaga - kanapėmis ir jų dalimis (~ 6 g) bei maišelis su įtariama kanapių sėklomis.

Kratos M.R. namuose metu rasti ir paimti du lankstinukai su įtariama narkotine medžiaga - kanapėmis ir jų dalimis (~ 2 g).

Jiems paskirtos kardomosios priemonės - rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas.


Šiame straipsnyje: narkotikai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių