Savaitgalį Lietuvoje liepsnojo arklidės, ugniagesiai gelbėjo skęstančius vyrus

 • Teksto dydis:

Savaitgalį ugniagesiai iš apvirtusios valties Trakuose išgelbėjo du vyrus, o Lazdijų rajone iš liepsnų apimtos daržinės gelbėjo žirgus.

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, penktadienio vakarą, 20.13 val., Trakuose, Karaimų gatvėje, į Trakų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą atbėgo žmogus. Jis pranešė, kad ežere apsivertė valtis ir skęsta žmonės.

Gelbėtojai nuplaukė valtimi, apsirengė hidrokostiumus ir iš ežero ištraukė du vyrus. Po medikų apžiūros jie buvo paleisti. Gelbėjimo operacija vyko už 30 metrų nuo kranto.

Šeštadienio paryčiais, 5.30 val., Lazdijų rajone, Buktos kaime, liepsnojo daržinė, joje buvo 18 žirgų.

Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė daržinės vidus, kurioje buvo žirgai. Per gaisrą iš daržinės išgelbėta 18 žirgų.

Per gaisrą sudegė daržinėje buvusi karieta, apdegė pastato vidus bei ten buvęs šienas. Ugniagesiai nuo ugnies apsaugojo priblokuotas arklides, kuriose buvo 20 žirgų, automobilį ir aštuonias priekabas žirgams vežti. Dūmų detektorius pastate buvo įrengtas.

Šeštadienio naktį Klaipėdoje, Birutės gatvėje, po septynių aukštų namu esančiame požeminiame garaže degė automobilis. Per gaisrą sudegė automobilio „Mercedes-Benz“ degiosios dalys, apsilydė greta stovėjusio automobilio „Renault“ plastmasinės detalės, sutrūkinėjo stiklai, buvo apgadinti dar keturi garaže stovėję automobiliai, aprūko 400 kvadratinių metrų garažo lubų, apdegė plastikinis vamzdynas ir apšvietimo elektros instaliacija.

Dešimt gyventojų dėl gaisro naktį išėjo iš savo butų į lauką.

Šeštadienio paryčiais, 5.37 val., buvo gautas pranešimas apie Vilniaus centre, Pylimo gatvėje, užsidegusį elektrinį paspirtuką. Per gaisrą sudegė jo degiosios dalys.

Šeštadienį, 14.59 val., pranešta, kad Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje, Vijūkų kaime, į maisto smulkintuvą įstrigo moters pirštas. Ugniagesiai diskiniu pjūklu nupjovė smulkintuvo dalį. Nukentėjusioji buvo nuvežta į gydymo įstaigą.

Penktadienį pavakarę buvo pranešta, kad Palangoje, Vytauto gatvėje, metalinėje tvoroje įstrigo stirna. Ją išlaisvino ugniagesiai. Nesmarkiai sužeista stirna pabėgo.

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 48 gaisrų ir atliko 86 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų smalkėmis apsinuodijo mergina.

Sekmadienį vakare buvo gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Radviliškio rajone, Grinkiškio seniūnijoje, Šmulkiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, namas buvo sudegęs, jo stogas sukritęs. Į ligoninę buvo išvežta mergina, apsinuodijusi smalkėmis. Ugniagesiai išnešė du dujų balionus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių