Raseiniuose žiauriai sužalotos dvimetės istorija: prokuratūra nutraukė tyrimą motinos atžvilgiu

  • Teksto dydis:

Šiaulių prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą Raseiniuose sužalotos dviejų metų mergaitės mamos atžvilgiu, tačiau įtariamuoju lieka mažametės motinos draugas.

Kaip ketvirtadienį pranešė prokuratūra, ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas praėjusių metų gruodžio 26 dieną. Išvakarėse dvejų metų mergaitė dėl kūno sužalojimų iš Raseinių ligoninės buvo atvežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas.

Nustačius, kad prieš mažametę galėjo būti smurtauta, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Dėl daugybinių kūno sužalojimų įtarimai buvo pareikšti 19-metei nukentėjusiosios motinai ir jos 22 metų draugui.

Abiem asmenims tąkart skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Moteriai suėmimas skirtas mėnesiui, jos draugui – dviem mėnesiams. Vėliau motinai skirta apykojė, o šių metų vasarį įtariamam vyrui suėmimas pratęstas trims mėnesiams.

Šis nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas aukštesniajam prokurorui.NAUJAUSI KOMENTARAI

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Normali tradicinė pora . Viską atleidžiame , svarbu, kad ne lesbietė. Taip ,galimai , sakytų šeimos maršų aktyvas pozityvas : ) Gal ir Gargždų Petriukas ? Celofanas ? Gibonas ?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių