Pasieniečių akiratyje – BMW vairuotojas: įkliuvo beteisis, su neapdraustu automobiliu

  • Teksto dydis:

Pasieniečiai Vilniaus rajone sulaikė vyriškį, kuris niekada neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Jį sustabdę pasieniečiai dar nustatė, kad lengvasis automobilis „BMW 320 CD“ yra nedraustas.

Pirmadienio pavakarę Lavoriškių užkardos pasieniečiai Vilniaus rajono Bildžių kaimo prieigose patikrinti sustabdė automobilį „BMW 320 CD“. Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą mašiną vairavo 23-ejų Vilniaus gyventojas. Patikros metu paaiškėjo, kad jis niekada neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Maža to, nustatyta, kad automobilis neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, taip pat vyriškis pasienio ruože buvo be asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Dėl transporto priemonės vairavimo neturint tam teisės ir neapdraustos civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu bei buvimą pasienio ruože be asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, VSAT pareigūnai surašė administracinių nusižengimų protokolus ir skyrė jam 450 eurų baudą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių