Kaip filme: sugyventinį viliojusią moterį nusprendė paauklėti dviese – miške surengė egzekuciją

 • Teksto dydis:

Neištikimybe vyrą įtarusiai mažeikiškei ir jo motinai pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo, kuomet norėdamos paauklėti galimai sugyventinį viliojusią moterį ją išvežė į mišką ir grasino, penktadienį pranešė Šiaulių policija.

Rugpjūčio 25-ąją Šiaulių ir Telšių apskričių policijos pareigūnai telefonu išgirdo šaukiančios ir pagalbos prašančios moters balsą. Ji teigė esanti pagrobta ir vežama automobiliu. Pokalbis nutrūko, o pareigūnai nespėjo išsiaiškinti vietos, kurioje įvyko incidentas.

Pareigūnams pavyko nugirsti žodžius „Mažeikiai“ ir „LIDL“ parduotuvė. Operatyviai nuvykę prie minėtos parduotuvės, pareigūnai nieko, kam reikėtų pagalbos, nerado. Nei parduotuvės darbuotojai, nei šalia jos buvę žmonės nieko įtartino nebuvo pastebėję.

Po kurio laiko pareigūnams pavyko susisiekti su skambinusiąja, kuri nurodė, kad šiuo metu yra Laižuvos gatvėje.

23-ejų Mažeikių gyventoja pareigūnams pasakojo atėjusi prie „Bilduko“ klubo susitikti su pažįstamu vyru ir tuomet dviejų moterų buvusi jėga įsodinta į automobilį bei nuvežta prie Laižuvos gatvėje esančio miškelio.

Pasak nukentėjusiosios, pagrobėjos grasino su ja susidoroti, smaugė, stengėsi užkimšti burną ir nosį.

Privažiavus miškelį, anot nukentėjusiosios, viena pagrobėjų įjungė mobilaus ryšio telefono vaizdo kamerą ir pradėjo filmuoti, liepdama prisipažinti, jog ji turėjusi intymių santykių su jos vyru ir pagąsdino, kad, jei kreipsis į policiją, vaizdo įrašas bus išplatintas internete ir visi sužinos apie galimai jos nederamą elgesį.

Mažeikiškei pavyko išsiropšti iš automobilio ir pabėgti miesto link. 

Policininkai, pasinaudoję automobilio važiavimo kelyje esančių vaizdo kamerų užfiksuotais vaizdais, netrukus nustatė, kam priklauso pagrobėjų automobilis.

Paaiškėjo, kad „Audi A6“ savininkas yra vyras, su kuriuo nukentėjusioji ėjo susitikti. 31-erių Mažeikių rajono gyventojo automobilį per incidentą vairavo jo sugyventinė, o draugiją palaikė mama.

Anot Šiaulių policijos, jos nutarė paauklėti moterį, kuri, jų nuomone, vilioja svetimus vyrus. Pastarąjį išdavė jo nebenaudojamame mobiliajame telefone likęs susirašinėjimas internetiniame pažinčių portale.

Radusi susirašinėjimą sugyventinė, apsimetusi vyru, pakvietė mažeikiškę į pasimatymą ir apie tai pranešė vyro motinai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, o vyrą nuo svetimoteriavimo gelbėjusioms motinai ir sugyventinei gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
Ne ,kad vyrui galva nukasti,tai ne ,reik nekalta moteri isgazdint,taigi pati zmona turetu pamastyti del kokiu priezasciu tas jos vyras pas kitas lekia,o be to gal jis nuo prigimties toks bledunas

nu kai Lietuvoj pederastai dauginasi kaip tarakonai

nu kai Lietuvoj pederastai dauginasi kaip tarakonai portretas
tai kas belieka merginom, dar galvojančiom apie normalia šeimą, kovoti, gerbiu

Gal tas

Gal tas portretas
visu sugyventinis auksini turi,kad tokia konkurencija!?
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių