Kauno pakraštyje – intriguojantis kriminalinis vaizdelis (papildyta)

Kauno pakraštyje – intriguojantis kriminalinis vaizdelis (papildyta)

2012-07-02 20:02
Kauno pakraštyje – intriguojantis kriminalinis vaizdelis (papildyta)
Kauno pakraštyje – intriguojantis kriminalinis vaizdelis (papildyta) / DMN nuotr.

Pirmadienį apie 10 val. įvažiuojantys į Kauną ties Savanorių ir Pramonės pr. sankirta stebėjo neįprastą reginį.

Prie gatvės, ant žalios vejos, policijos pareigūnai saugojo kelis suguldytus vyrukus. Šalia mėtėsi didžiulis juodas krepšys.

Dabar neveikiančioje vadinamoje Muravos degalinėje stovėjo kelios mašinos, nors neveikė net ir dideliais užrašais „Dirbame visą parą“ kviečiančios parduotuvės.

Kauno vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius iš pradžių sankryžoje vykusio reginio negalėjo pakomentuoti, o vėliau patikslino, kad šįryt toje vietoje vyko Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos pareigūnų surengta operacija.

K.Kasciukevičius paaiškino, kad pareigūnai vykdė ikiteisminio tyrimo medžiagoje numatytus veiksmus. Jo teigimu, pareigūnai mėgino sustabdyti ikiteisminiam tyrimui reikalingą automobilį. Kadangi pastarasis nestojo, pareigūnai bėglį blokavo tarnybiniais policijos automobiliais ir išsikvietė pastiprinimą.

Kol kas policija atskleidžia tik tiek, kad sulaikyti trys lietuviai. Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl turto prievartavimo.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų