Kalėdinis siaubas: žiauriu dvimetės sužalojimu įtariama motina veržiasi į laisvę

Šiaulių apygardos teismas nepaleido į laisvę savo dvimetės dukters sunkaus sveikatos sutrikdymo byloje įtariamos 19-metės Raseinių gyventojos.

Pernai gruodžio pabaigoje Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjas nusprendė, kad moteris gali būti suimta mėnesiui.

Šią teismo nutartį apskundė įtariamosios gynėja, ji prašė panaikinti nutartį dėl suėmimo, advokatė mano, kad byloje nenurodyti duomenys, kaip jos ginamoji gali trukdyti procesui.

„Pirmadienį advokatės skundas buvo atmestas, konstatuota, kad suėmimas paskirtas pagrįstai“, – BNS ketvirtadienį sakė Šiaulių apygardos teismo atstovas Vytautas Jončas. Ši nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

Asociatyvi 123rf.com nuotr.

Šiaulių apygardos teismas paskelbė, kad įtariamoji, siekdama išvengti bausmės gali bėgti, slėptis nuo tyrimo ar teismo, pirmos instancijos teismas pagrįstai konstatavo, kad pagrįstai manoma, jog įtariamoji gali siekti paveikti liudytojus, sunaikinti daiktus ar dokumentus, turinčius reikšmės nagrinėjant bylą teisme ir taip trukdyti procesui.

„Teismas pabrėžė, kad šioje stadijoje nėra pagrindo skirti švelnesnę už suėmimą kardomąją priemonę, nes nė viena jų ar jų kompleksas nebus pakankamas užtikrinti įstatyme numatytiems tikslams“, – BNS sakė V. Jončas.

Taip, gydoma iki šiol.

Gruodžio pabaigoje kartu su motina buvo suimtas ir jos 22-ejų draugas, pastarasis prokuratūros prašymu suimtas dviem mėnesiams.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas sunkiai sužalojo ar susargdino mažametį, numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

2020 metais gimusi Raseinių gyventoja iš pradžių buvo nuvežta į vietos ligoninę, paskui pervežta į Kauno klinikas, Reanimacijos skyrių.

„Taip, gydoma iki šiol“, – BNS ketvirtadienį sakė klinikų atstovė Karolina Račkauskienė.

Policijos duomenimis, mažametė į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės. Kaip yra nurodžiusi Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė Rasa Gelžinytė, mergaitė į ligoninę paguldyta dėl pilvo traumos, tačiau vėliau nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Pasak jos, vaiko sužalojimas galėjo įvykti namuose, artimųjų rate.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovauja, jį koordinuoja ir organizuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyrius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sakyčiau

Sakyčiau portretas
Nežaiskit su svolačiais.Įdarbinkit vietoj teistumo,tegul dirba ir atlygina nors dalinai medikams už mažylės gydymą. O tokiai padlai vaikus atimt,lai eina augint kiaulių vis bus šiokia tokia nauda

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno klinikos vaikų gydytojams padėka gelbėjant mergaitės gyvybę Ačiū Mergaitei linkiu pasveikti .

Aš portretas
Šliundra, kokia motina vešis savo vaikučius pas kažkokį degradą, normalų vyrą palikusi, nuotykių iėškojo. Tegu pasėdi dabar abu susikabinę. Duok Dieve mažylei pasveikti ir tegu gyvena su tėčiu, o tokios šavalkos tegu toliau gyvena laisvą, valkatų gyvenimą!!!
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių