Vagystė su tragikomedijos elementais: į parduotuvę brovėsi pritrūkę gėrimų ir užkandos?

  • Teksto dydis:

Naktį per išdaužtą durų stiklą į parduotuvę įsibrovę Radviliškiečiai, matyt, pritrūko gėrimų ir užkandos. LNK reportaže pardavėja Rita pasakojo, kad vagys koncentravosi tik į alkoholį ir išsinešė aštuonis butelius.

„Išnešė viskius, alkoholinius gėrimus, saulėgrąžas ir išdaužė stiklo paketą. Daugiau nieko“, – pasakojo pardavėja.

Parduotuvės vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo kaip vyrai į stiklines duris mėtė akmenis, o jų neišdaužę su petimi į vidų įstūmė visą stiklą. Tai antra vagystė toje pačioje parduotuvėje per kelis mėnesius, tad pardavėjoms į darbą eiti darosi nejauku.

„Mes kaip tik kalbėjom, kad jeigu ateitų dienos laiku, tai žinoma, baimė yra“, – tikino pardavėja.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Antra, labai panaši vagystė, pasirodė įtartina ir policijos pareigūnams. Jie iškart įtarė, kad abu kartus į parduotuvę įsibrovė tas pats vyras.

„Jie vaizduose pamatė įtariamąjį, kuris labai priminė žmogų, kuris prieš mėnesį lankėsi toje pačioje parduotuvėje, taip pat naktį. Tuomet irgi pavogtas alkoholis“, – sakė Šiaulių policijos atstovė Gailutė Smagrūnienė.

Apsirūpinęs vogtu alkoholiu tąkart vyras galbūt keliavo į svečius, mat, vietoje užkandžių tą naktį prigriebė gaivos.

„Irgi buvo gėrimai viskiai, taip pat kramtomos gumos“, – prisiminė ankstesnę vagystę pardavėja.

Pirmą kartą 27-erių radviliškietis apvogė vienas. Tąkart policija vyro nesuėmė, bet įkliuvus antrą kartą vyras buvo pasiųstas už grotų dviems mėnesiams.

„Šį kartą, nežinau, ar dėl drąsos, ar kad galėtų daugiau alkoholio panešti, jis ėjo kartu su savo 19-mečiu draugu, tačiau tas 19-metis pareigūnams irgi yra labai gerai žinomas“, – sakė G. Smagrūnienė.

Prieš savaitę policija nustatė, kad būtent jis apvogė tris senjorus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių