Į Lietuvą pasieniečiai neįleido septynių migrantų iš Baltarusijos

Į Lietuvą pasieniečiai neįleido septynių migrantų iš Baltarusijos

2022-04-09 06:17
BNS inf.

Pastarąją parą pasieniečiai neleido iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai patekti septyniems migrantams, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Į Lietuvą pasieniečiai neįleido septynių migrantų iš Baltarusijos
Į Lietuvą pasieniečiai neįleido septynių migrantų iš Baltarusijos / I. Gelūno/BNS nuotr.

Latvijos pareigūnai bandymų nelegaliai atvykti savo šalies teritorijoje nefiksavo ketvirtą parą iš eilės, o Lenkijos sienos apsaugos tarnyba apgręžė dešimt iš Baltarusijos ėjusių migrantų.

Ketvirtadienį VSAT pareigūnai nefiksavo nė vieno mėginimo neteisėtai patekti į Lietuvą, trečiadienį neleista patekti 12 užsieniečių, antradienį – 16, pirmadienį – 8, sekmadienį – 44, šeštadienį – 54.

Iš viso šiemet pasieniečiai iš Baltarusijos į Lietuvą draudžiamose vietose neįleido 1288 neteisėtų migrantų. Bandžiusiųjų šiemet iš Baltarusijos neteisėtai įsibrauti į Latviją yra 2599, į Lenkiją – 3450.

Pernai nuo rugpjūčio 3 dienos, kai VSAT įgijo teisę neįsileisti neteisėtų migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8106. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų