Į elitinių Lietuvos prostitučių bylą M. Bui atvesdins policija

Dainininkė Marina Bui (buvusi Daščenka) neišvengs akistatos su prostitucijos bylą nagrinėjančiu teismu – teisėja Regina Pocienė pirmadienį jau antrą kartą nusprendė įpareigoti policiją atlikėją atvesdinti į bylos nagrinėjimą. Jeigu M. Bui vengs teismo, jai gali būti skirta bauda.

Sankcijos gresia ir dar šešioms merginoms, kurias teismas yra nusprendęs apklausti 32 metų Martos Kulikauskaitės baudžiamojoje byloje – prokurorai ją kaltina dėl pelnymosi iš prostitucijos.

Šioje byloje teismas jau yra apklausęs M. Bui seserį Tatjaną, tačiau buvusi „Olialia pupytės“ atlikėja teismui kol kas nepasiekiama – praėjusį posėdį jai nepasirodžius teisingumo rūmuose, teisėja paskyrė liudytojos atvesdinimą.

Pirmadienio rytą į teismą atvykęs policijos pareigūnas nurodė, kad su M. Bui susisiekė telefonu, ji žinojo apie posėdį, tačiau jai nepavyko įteikti šaukimo – byloje nurodytu adresu ji negyvena.

Jeigu M. Bui ir ateityje vengs atvykti duoti parodymų, teismas jai gali skirti tūkstantinę baudą. Su atlikėja DELFI taip pat nepavyko susisiekti – ji neatsakė į skambučius.

Buvusi populiarios grupės atlikėja kviečiama liudyti dėl kelionės į Šveicariją. Ikiteisminio tyrimo metu ji pareigūnams yra pasakojusi, kad vieno vakarėlio metu susipažino su M. Kulikauskaite, kuri vėliau pasiūlė vykti į užsienį gerai praleisti laiką.

M. Bui neslėpė, kad su kitomis merginomis 2009 ar 2010 m. buvo išskridusi į Ženevą ir dalyvavo viename vakarėlyje, tačiau esą nieko nežinojo apie turtuoliams merginų teikiamas seksualines paslaugas. Atlikėja tikino, kad šios kelionės metu niekas jai nepateikė jokių intymaus pobūdžio pasiūlymų, o ir už išvyką iš M. Kulikauskaitės negavo jokių pinigų.

Baudžiamojoje byloje figūruoja 14 merginų, kurios iš Lietuvos į įvairias Vakarų Europos šalis vykdavo linksminti jų dėmesio išsiilgusius verslininkus.

Už kartu praleistą laiką kai kurios merginos gaudavo net po 2-2,5 tūkst. eurų (7-8,6 tūkst. litų) bei būdavo apipilamos išskirtiniu dėmesiu prabangiuose vakarėliuose ir jas „nusipirkusių“ vyrų dovanomis.

„Čia mano asmeninis gyvenimas, tai – provokacija, jūs kur nors kavą gertumėte, susipažintumėte su kuo nors ir jums jau bylą keltų?“ – pateiktais kaltinimais anksčiau piktinosi M. Kulikauskaitė. Pirmadienį ji taip pat neatvyko į teismą – tiesa, dėl ligos.

Kai kurios merginos pareigūnams atskleidė, kad vykdavo į Ženevą (Šveicarija), Nicą, Paryžių (Prancūzija) ar Milaną (Italija). Kada ir kur reikia nuvykti, joms esą pasakydavo M. Kulikauskaitė – ji taip pat nupirkdavo lėktuvo bilietus ir sutvarkydavo kitus reikalingus dokumentus.

Apklaustos liudytojos aiškino, kad už su turtingais vyrais praleistą laiką asmeniškai gaudavo nuo 1 iki 2,5 tūkst. eurų. Viena merginų teigė, kad su savo klientu net turėjo vykti į Kazachstaną – čia vyko įtakingų verslininkų susitikimas su valstybės pareigūnais.

Merginos prisiminė, kad jas priėmę vyrai taip pat buvo gerai žinomi savo šalyje, o kai kurie – ir užsienyje. Dalį jų ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai apklausė – Lietuvos prokurorai su teisinės pagalbos prašymais kreipėsi į užsienio valstybes.

Jie net neslėpė, kad leisdavo laiką su merginomis, tačiau jų nevadindavo prostitutėmis – esą tai buvo jaunos ir gražios modelių agentūros darbuotojos.

Išties, kai kuriems klientams lietuvaitės buvo pristatomos kaip manekenės – pareigūnai išsiaiškino, kad turtingi vyrai M. Kulikauskaitei nurodydavo datas, kada jiems bus reikalingos merginos, o ši jiems išsiųsdavo jų nuotraukas. Atrinktoms lietuvaitėms būdavo pasiūloma išvykti „pasilinksminti“.

Bylos duomenimis, M. Kulikauskaitė, įtariama, iš prostitucijos pelnėsi maždaug tris metus – nuo 2008-ųjų gruodžio iki 2011-ųjų balandžio.NAUJAUSI KOMENTARAI

žiūrėkit

žiūrėkit portretas
ar neatsiskleis įtakingų Lietuvos vyrų kelionės ir šėlionės? Ar nebus tos bylos (pedofilijos) ir prostitučių susijusios? Juk kažkas labai panašu.

kurią

kurią portretas
paną dabar mūsų teisėsauga saugos? Ar negalima išvesti paralelių tarp jau saugomos ir dar saugotinų?

1-am

1-am portretas
Jokio panašumo nėra,nes pedofilams-iškrypėliams reikia mažų vaikų (nekaltų)ar paauglių.O tokios silikoninės pupytės reikalingos tik turtingiems ištvirkėliams.
VISI KOMENTARAI 39
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių