Į bernvakarį skubėjusio alytiškio kišenėse rasta kokaino: namuose atliko kratą

  • Teksto dydis:

Į bernvakarį skubėjusio alytiškio kišenėse policija rado kokaino, o apžiūrėję jo automobilį ir nuomojamą butą rado daugiau narkotikų.

Iš viso pas sulaikytąjį rasta kvaišalų už 100 tūkst. eurų, ketvirtadienį pranešė Alytaus apskrities policija.

Vėlų balandžio vakarą, surengę specialią operaciją, 42 metų vyrą prie namų sulaikė Alytaus Kriminalinės policijos pareigūnai.

Per sulaikymą kišenėje rastas plastiko paketas, kuriame, kaip įtariama, dozėmis buvo supakuotas kokainas, taip pat buvo pinigai.

Tęsiant tyrimo veiksmus, į pagalbą pasitelkus kinologą su tarnybiniu šunimi, kratos atliktos vyro automobilyje bei nuomojamame bute.

Vyro namuose rasta augalinės kilmės, įtariama, narkotinės ar psichotropinės kilmės medžiagų, slėptuvėje – trys paketai baltos spalvos miltelių, įtariama, kokaino. Juodojoje rinkoje šių kvaišalų kaina svyruotų apie 100 tūkst. eurų.

Įtariamasis iki šiol Lietuvos policijos pareigūnams nebuvo žinomas. Pastaraisiais metais didelę laiko dalį leisdavo užsienio valstybėse, keliose iš jų yra teistas už vagystes, disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, migracijos įstatymų pažeidimus.

Alytiškiui įteiktas įtarimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Už šią nusikalstamą veiką Įstatymas numato laisvės atėmimo bausmę iki penkiolikos metų.

Teismas įtariamajam paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja Kauno apygardos Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių