Du armėnai iš Lietuvos gabeno šešis vietnamiečius

Kalvarijos savivaldybėje pasieniečiai sulaikė armėno vairuotą mikroautobusą, kuriuo gabenti šeši nelegalai, įtariama, vietnamiečiai. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė ir kartu vykusį vairuotojo tautietį.

Anot VSAT pranešimo, pirmadienio vakarą Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos į Lenkiją išvažiuojantį mikroautobusą „Mercedes Benz Vito“. Ant jo buvo lenkiški valstybiniai registracijos numeriai.

Mašiną vairavo 33-ejų Armėnijos pilietis. Kartu vyko ir 40-metis jo tautietis.

Pareigūnams įtartini pasirodė su armėnais vykę keturi vyrai ir dvi moterys. Jie neturėjo jokių dokumentų ir prisistatė Vietnamo piliečiais, kuriems esą yra nuo 22 iki 41 metų.

Sulaikytų nelegalų tapatybes dar tikslins ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ir neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną pradėję VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai.

Visus sulaikytuosius – abu armėnus ir šešis vietnamiečiais prisistačiusius nelegalus – pasieniečiai uždarė į areštinę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių