Iš Vilniaus daugiabučio per gaisrą evakuota 20 žmonių

Iš Vilniaus daugiabučio per gaisrą evakuota 20 žmonių

2009-06-14 00:05
Iš Vilniaus daugiabučio per gaisrą evakuota 20 žmonių
Iš Vilniaus daugiabučio per gaisrą evakuota 20 žmonių / Igorio Kazlausko nuotr.

Kilus gaisrui viename iš sostinės daugiabučių, ugniagesiai evakavo apie 20 žmonių. Per incidentą vienas žmogus nukentėjo.

Gaisras Ateities g. daugiaaukštyje kilo naktį iš penktadienio į šeštadienį, prieš pat vidurnaktį, praneša naujienų portalas 15min.lt

Kadangi ugniagesiai yra įsikūrę visai netoli namo, kuriame kilo gaisras, gelbėtojai jau po kelių minučių buvo įvykio vietoje.

Trimis automobiliais atskubėję ugniagesiai pranešė, kad trečiame namo aukšte atvira liepsna dega butas.

Gelbėtojai su specialiais kvėpavimo aparatais užėję į degantį butą, jame rado dūmais apsinuodijusį ir apdegusį žmogų. Jis perduotas greitosios pagalbos medikams.
Kol vieni ugniagesiai gesino butą, kiti iš dūmais tvindomų ketvirto ir penkto aukštų evakavo apie dvidešimt namo gyventojų.

Kelios minutės po vidurnakčio gaisras buvo užgesintas, jo priežastis tiriama, nuostoliai tikslinami. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų