Savaitė šalies keliuose: žuvo keturi žmonės, 100 buvo sužeista

Per savaitę, rugpjūčio 12–18 dienomis, 88-iuose eismo įvykiuose Lietuvos keliuose sužeista 100 žmonių, žuvo 2 motociklų vairuotojai, pėsčiasis ir keleivis.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, tarp sužeistųjų: 36 vairuotojai, 27 dviračių ir elektrinių paspirtukų vairuotojai, 21 keleivis, šešiolika pėsčiųjų. Nukentėjo aštuoniolika nepilnamečių.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės, pirminiais duomenimis, įvyko trys eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti keturi žmonės.

Palyginti šios savaitės avaringumo statistiką su praėjusių metų ta pačia savaite, pirminiais duomenimis, įvyko šešiolika įvykių daugiau, sužeista penkiolika daugiau žmonių, žuvo tiek pat (keturi).

Eismo įvykiai, kuriuose žuvo žmonės

Rugpjūčio 12-osios vakarą Kėdainių rajone, Ragožių kaime, krašto kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva krovininis automobilis „Ford Transit“, vairuojamas 33 metų vyro, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir stabdžiusį automobilį „Renault Laguna“, kuris nuo smūgio įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su „Volkswagen Touran“. Žuvo „Renault“ 53 metų keleivė. Sužeisti šio automobilio 52 metų vairuotojas ir „Volkswageną" vairavęs 33 metų vyras.

Rugpjūčio 15-osios popietę Utenos rajone, Jasionių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis, iš šalutinio kelio išvažiavęs automobilis „Ford C-Max“, vairuojamas 70 metų vyro, susidūrė su motociklu „Honda VTX 1800“. Žuvo jį vairavęs 45 metų vyras, kartu važiavusi 41-erių keleivė sužeista.

Rugpjūčio 16-ąją Marijampolėje automobilis „Volkswagen Golf“, vairuojamas 37 metų moters, susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu motociklu „Honda Hornet CB600 F“. Sužeidimus patyręs motociklo 31 metų vairuotojas mirė ligoninėje.

Rugpjūčio 18-osios vakarą Vilniuje, Geležinio Vilko ir Didlauko gatvių sankryžoje motociklas „Aprilia RSV4“ partrenkė ir mirtinai sužalojo per pėsčiųjų perėją ėjusį 37 metų pėsčiąjį. Nukentėjo ir motociklo 30 metų vairuotojas, jis paguldytas į ligoninę.

Eismo įvykių informacinėje sistemoje per savaitę įregistruoti 385 eismo įvykiai. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 5 proc. visų įvykių. Transporto priemonių susidūrimų su gyvūnais atvejų – 67.

Šiais metais Lietuvoje eismo įvykiuose, pirminiais duomenimis, žuvo 63 žmonės, 23 mažiau nei 2021-aisiais per tą patį laikotarpį.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai

tai portretas
apkvaite nuo karscio nuovargio ir gal nuo kaifo bei skubeimo pasekmes 53m pravazinejau be didesniu incidentu buvo ir greicio ir visko bet kai siandien laksto kaip isproteje neturiu ka bepridurt juk ir administratoriai ne geresni o atvirksciai tai ko noret is /avinu/ ?'''
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių