Jurbarko rajone žuvusio motosklandytuvo piloto sutuoktinė: vyras neturėjo licencijos

  • Teksto dydis:

Jurbarko rajone šeštadienį žuvęs motosklandytuvo pilotas neturėjo galiojančios licencijos, naujienų portalui „15min“ patvirtino žuvusiojo sutuoktinė.

„Čia buvo laiko klausimas, kada tai nutiks. Mano vyras seniai neturi licencijos. Dėl sveikatos jis negalėjo jos prasitęsti (...) skraidyti jis negalėjo“, – 15min sakė žuvusiojo sutuoktinė Danguolė P.

Ji taip pat tvirtino, kad vyras skrido ne savo orlaiviu, o jo savininkas tiesiog leido jos sutuoktiniui skristi.

Nelaimė šalia Naukaimio aerodromo Jurbarko rajone įvyko šeštadienį, apie 13.30 val. Kaip skelbė Marijampolės apskrities policija, nukritus motosklandytuvui „Banjo STX“ žuvo 57-erių pilotas. Nelaimė, pirminiais duomenimis, įvyko vos orlaiviui pakilus ir galėjo įvykti pilotui siekiant išvengti elektros laidų.

Žuvusysis priklausė Taikomosios aviacijos asociacijai, kurios nariu yra ir verslininkas Remigijus Nauburaitis. Naujienų portalui jis teigė, kad, jo žiniomis, motosklandytuvas priklauso būtent žuvusiam kolegai. R. Nauburaitis taip pat tvirtino nežinojęs, ar kolega turi licenciją, nes tai yra „asmeninis kiekvieno piloto reikalas“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ir kiek Kairys iš Lietuvos

Ir kiek Kairys iš Lietuvos portretas
žmonių " pavagia"?Jei žinai,tai parašyk,arba gausi teistumą už šmeižtą,subingalvi!

tadas zurnalistui

tadas zurnalistui portretas
o mums tikrai tai reikia zinoti? ko nerasai kiek kairys i diena is lietuvos zmoniu pavagia, slabo?

Jo pasirinkimas

Jo pasirinkimas portretas
gerai kad vienas skrido...a.a.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių