Eismo sąlygos Lietuvoje: nuo kelių slysta autobusai, vilkikai, klimpo greitoji pagalba

Dėl blogų eismo sąlygų penktadienį šalies keliuose fiksuojamos avarijos – slysta autobusai ir traktoriai, klimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis, vilkikai nepajėgia įvažiuoti į slidžias įkalnes.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė apie šalies keliuose vykdytus gelbėjimo darbus.

Penktadienį, apie 5.17 val., gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Mickių kaime, nuo kelio į pusnį nuslydo autobusas. Prispaustų ir sužeistų žmonių jame nebuvo. Keleiviams laukiant kito autobuso, vienas vyras buvo išėjęs į mišką ir rastas už 4 km. Jis perduotas medikams.

Po valandos, kiek po 6 val., pranešta, kad Panevėžio rajone, „Via Baltica“ kelyje, nuo kelio nuvažiavo autobusas. Juo vykę du žmonės nenukentėjo. Ištraukti iš griovio autobusą ugniagesiams padėjo iškviesta techninė pagalba.

Apie 7.17 val. Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje, Migiškių kaime mokinius vežantis autobusas pakibo ant pusnies. Atvykę Alantos ugniagesiai lynu mokyklinį autobusą ištraukė.

7.28 val. pranešta, kad Plungėje, Birutės gatvėje, dėl slidžios kelio dangos vilkikas negali įvažiuoti į įkalnę ir kelia pavojų eismo saugumui. Atvykę ugniagesiai du sunkvežimius užtempė  įkalnėn.

Apie 8.05 val. ugniagesių pagalbos paprašyta Klaipėdos rajone, Endriejavo miestelyje. Čia teko tempti dar vieną vilkiką, dėl slidžios kelio dangos pastarasis negalėjo įvažiuoti į įkalnę.

9.15 val. Klaipėdos rajono Priekulės seniūnijoje, Šilininkų kaime, purve įklimpo greitosios medicinos pagalbos automobilis, vežęs pacientą.

Varto kelio ženklus ir atitvarus

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, penktadienį iki pietų avarijų apskrityje užfiksuota mažiau nei ketvirtadienį, tačiau keliai išlieka slidūs ir reikėtų būti budriems.

Apie 6.30 val. Vilniuje, Geležinkelio gatvėje, dėl slidaus kelio traktorius trenkėsi į reklaminį stendą ir jį nuvertė.

Apie 7.30 val. Bukiškėse, ties nusukimu į Avižienius, nuo kelio nuvažiavo „Opel“ automobilis.

Kiek po 8 val. Ukmergės rajone, kelyje Vilnius-Panevėžys, vilkikas įvažiavo į kelio ženklą. Tame pačiame kelyje važiuojant nuo Ukmergės automobilis nuvažiavo nuo kelio.

Dar vienas automobilis nuo kelio nuslydo kelyje Ukmergė-Molėtai.

Apie 9.30 val. minėtame kelyje Panevėžys-Vilnius, ties posūkiu į Taujėnus, automobilis „Citroen“ atsitrenkė į stulpelį. Į kelio ženklą Minsko plente, Vilniuje, atsidaužė „Toyota“ automobilis.

Panašių pranešimų apie įvažiavusius į kelio atitvarus ar kelio ženklus gauta ir daugiau.

„Pagrindiniai keliai geriau valomi, o rajoniniuose keliuose slidu. Kelyje Vilnius-Panevėžys avarijų buvo ir ketvirtadienį, ir penktadienį, mašinos nuslysta nuo kelio. Vairuotojai turėtų būti atsargūs“, – sakė atstovė.

Nuslydo autobusas

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas penktadienio rytą taip pat užfiksavo eismo įvykių, nutikusių dėl slidžios kelio dangos ir gūsingo vėjo.

Komisariato duomenimis, po 5 val. Kretingos rajone, Parąžės ir Ankštakių kaimuose, ant automobilių užvirto medis. Žmonės nesužaloti.

Apie 7.04 val. Klaipėdos rajone, Šlapšilės kaime, nuo kelio nuvažiavo automobilis „VW Caravela“, ji vairavo 38-erių vyras. Žmonės nenukentėjo.

Apie 8.06 val. Rietavo savivaldybėje, Budrikių kaime, kelyje Rietavas–Plungė, 54-erių moteris nesuvaldė vairuoto automobilio „Buick“, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į atitvarus. Sužalojimų vairuotoja nepatyrė.

Apie 8.29 val. Klaipėdos rajone, automagistralėje ties Gargždais, į sunkvežimį „Renault“ atsitrenkė automobilis.

Kiek po 9 val. Kretingos rajone, Stančių kaime, nuo kelio nuslydo autobusas. Nei 55-erių vairuotojas, nei dvi keleivės nenukentėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių