„Lietuvos rytui“ - Europos taurės krepšinio turnyro bronza

Rusijoje vykstančio antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyro finalo ketverto varžybose bronzos medalius iškovojo Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Sekmadienį mažajame finale „Lietuvos ryto“ krepšininkai 71:62 (24:10, 16:20, 15:14, 16:18) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusią Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) ekipą.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Renaldas Seibutis, 12 - Aleksandras Rasičius, po 10 - Mindaugas Katelynas ir Jonas Valančiūnas (12 atkovotų kamuolių).

Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Patrickas Beverley, 17 - Vladimiras Dragicevičius.

Lemiamoje dvikovoje sekmadienį Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas susitinka su Valensijos „Basket“ (Ispanija) komanda.

Europos taurės turnyro nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks kelialapis į 2012-2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

gedas

gedas portretas
nu ne pagal pajeguma, (ar neuzteko kuban krasnodar, kad 28 taskais pamoke, kaip reikia zaist krepsini), o pagal prestiza sis turnyras.