Jaunieji Lietuvos talentai turės progą varžytis su NBA žvaigždėmis

Šiandien prasideda registracija į penktą kartą vyksiantį jaunimo krepšinio turnyrą „Sprite talentų kova“, kuriame jaunieji Lietuvos krepšininkai kovoja žaisdami vienas prieš vieną. Šiais metais geriausiems jauniesiems krepšinio talentams suteikiama proga laimėti galimybę žaisti kartu su didžiausiomis NBA krepšinio žvaigždėmis Kobe Bryantu ir LeBronu Jamesu specialiose varžybose, kurios vyks 2013 m. NBA „Žvaigždžių dienoje“ Hjustone (JAV).

„Šis turnyras suteikia puikią galimybę pastebėti ir įvertinti jaunuosius Lietuvos krepšinio talentus. Praėjusių turnyrų patirtis rodo, kad „Sprite“ turnyre atsiskleidžia geriausi mūsų jaunieji krepšininkai. Be to, šiemet geriausius sugebėjimus parodę jaunuoliai taip pat turės unikalią galimybę būti deleguoti kaip Lietuvos atstovai į tarptautinio „Sprite“ projekto finalą. Jo metu NBA žvaigždės K. Bryantas ir L. Jamesas rinks savo jaunųjų talentų komandas, žaisiančias specialias rungtynes 2013 m. NBA „Žvaigždžių dienos“ metu“, — teigė turnyrą organizuojančios Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Su NBA žvaigždėmis norintys žaisti jaunuoliai nebūtinai turi dalyvauti gatvės krepšinio turnyre – pretenduoti į laimėtojus galima ir dalyvaujant virtualioje kovoje, kuri vyksta internetinėje svetainėje www.sprite.lt.

„Džiaugiamės, kad ir Lietuvos jaunieji krepšininkai turi galimybę kartu su kitų šalių atstovais būti atrinkti žaisti su didžiausiomis NBA žvaigždėmis. Iš Lietuvos į tarptautinį „Sprite“ projekto finalą deleguosime du kandidatus, kurie bus išrinkti ir iš virtualios kovos dalyvių, ir iš tradicinio turnyro geriausių krepšininkų tarpo“ — pasakojo „The Coca Cola Company“ atstovė Ieva Lelešienė.

Į NBA vykti norintys jaunuoliai (16-24 m.) turi nufilmuoti trumpą 30 sekundžių video siužetą, kuriame atsispindėtų jų ekspresyvūs krepšinio judesiai, dinamika ir kūrybiškumas. Remiantis krepšinio mėgėjų balsais bei kompetentingos komisijos vertinimais, iš virtualios kovos dalyvių tarpo bus išrinkti šeši finalininkai. Dar šeši finalo dalyviai, vertinant pagal tuos pačius kriterijus, bus atrinkti „Sprite talentų kovos“ turnyre.

Iš šio dvyliktuko ir bus išrinkti du nugalėtojai: vienas, surinkęs daugiausiai krepšinio aistruolių balsų, kitas — labiausiai patikęs komisijos nariams. Abu laimingieji bus deleguojami į tarptautinio „Sprite“ projekto finalą, iš kurio dalyvių K. Bryantas ir L. Jamesas rinksis savo komandas.

Kaip ir kasmet, absoliučiam „Sprite talentų kovos“ nugalėtojui atiteks 17 tūkst. litų vertės vienerių metų krepšinio talento stipendija. Jos laimėtoją iš šešių grupių nugalėtojų išrinks kompetetinga komisija, sudaryta iš Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės trenerių ir žaidėjų. Vertingais prizais taip pat bus apdovanoti 1–4 vietų laimėtojai kiekvienoje kvalifikacinių varžybų amžiaus grupėje (atskirai vaikinai ir merginos).

Kvalifikaciniai „Sprite talentų kovos“ turnyrai vyks keturiuose Lietuvos miestuose — Kaune (birželio 30 d.; Laisvės al. ir Maironio g. sankirtoje), Vilniuje (liepos 6 d.; Gedimino pr.), Druskininkuose (liepos 7 d.; Vytauto al.) ir Palangoje (liepos 14 d.; Basanavičiaus al.). Finalas numatomas liepos 21 d. Vilniuje.

Turnyre dalyvaujantys vaikinai ir merginos bus suskirstyti į tris amžiaus grupes: gimę 1999–2000 m., 1997–1998 m. ir 1995–1996 m.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių