Uostamiestyje sulaikyti du narkotinėmis medžiagomis disponavę Vilniaus rajono gyventojai

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su įkalčiais sulaikė du asmenis, kurie, įtariama, neteisėtai disponavo dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.

Teisėsaugos duomenimis, ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie 23 m. ir 24 m. Vilniaus rajono gyventojų galimai vykdomą kvaišalų platinimą.

Lapkričio viduryje Raseinių rajone, ties Kryžkalniu pareigūnai sustabdė automobilį, kuriuo šie vaikinai važiavo. Pastarųjų automobilyje atlikus kratą rastas labai didelis kiekis psichotropinės medžiagos – mefedrono (bendra masė – daugiau kaip 500 g, gryno – beveik 300 g).

Įtariamieji anksčiau nebuvo teisti, vienas jų, 24 m., niekur nedirbantis, o kitas, 23 m., dirbantis vienoje iš Vilniaus bendrovių.

Abu jaunuoliai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau 24 m. vaikinui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tiktok

Tiktok portretas
Čia Hario straipsnis? Nes sakė 10m gavo?

Armonautė \\\\\.../////

Armonautė  \\\\\...///// portretas
nejaugi.

Blaivus

Blaivus portretas
"Uostamiestyje sulaikyti du ..." is tikro ties Kryzkalniu? Kad tiek musu mires uostamiestis traukia net nepagalvojau..
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių