Klaipėdietę perėjoje sužeidė dviratininkas

Dviratininkai ir pėstieji vis nesutelpa uostamiesčio gatvėse. Penktadienį Klaipėdoje nuo dviratininko nukentėjo pėsčioji, dėl incidento teko kviesti medikus ir policininkus.

Apie incidentą specialiosioms tarnyboms pranešta 20.24 val.

Herkaus Manto gatvėje einančią per pėsčiųjų perėją moterį kliudė dviratininkas. Moteris buvo sužeista, jai prireikė greitosios medicinos pagalbos ekipažo pagalbos.

Pareigūnai apklausė 53 metų dviratininką ir tokio pat amžiaus nukentėjusiąją.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis nesunkus žmogaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo tyrimas.

Klaipėdoje panašūs žmonių sužalojimai nėra naujiena. Pareigūnai tikina, kad neretai pėstieji neatsargiai elgiasi vaikščiodami dviračiams skirtais takais. Bet ir dviratininkai, jausdamiesi nesaugūs gatvėse, dažnai važinėja šaligatviais taip keldami grėsmę pėstiesiems.NAUJAUSI KOMENTARAI

ups

ups portretas
kada jau atkreips dėmesį į dviratininkus ir paspirtukininkus? ar tai buvo sprendimo būdas-nuspalvinti pėsčiųjų takus ir įsivaizduoti, kad įrengė dviračių takus? eini, žvalgaisi, jautiesi nesaugiai, nors supranti, kad eini savo puse. Kiek kartų dar tenka kažkodėl tai pėsčiąjam kirsti tuos "ale dviratininkų" takus, o jie lekia taip greitai, nors dabar tiek daug žmonių gatvėse, su mažais vaikais, pagyvenusių, su šuniukais....apie paspirtukininkus visai nekalbu-važiuoja net ten, kur net nėra pažymėta, kad gali, vos ne ant galvos....per perėją važiuoja nenulipdami....baisu, kai važiuoja grupėmis, nesilaikydami jokių taisyklių, beje, ir su vaikais ant dviračių, jei pabandai padaryti pastabą, pasiunčia kur toliau....o tie triukai, kai važiuoja nelaikydami vairo, kai važiuoja, darydami "aštuoniukes" aplink žmogų.....nejau niekas nebaus jų? ar reikės rimtesnių nelaimių?

Dan

Dan portretas
Baisu būna Kretingos gatvėje. Dviratininkai, paspirtukininkai, ypač vaikai, važinėja pėsčiųjų takais ( nors šalia yra dviračių). Porą sykių vos neužvažiavo. Nubaustų kelis, tai gal ateitų į protą

Romualdas

Romualdas portretas
Sėdėjom šalia kavinėje, matėm: viskas įvyko vidury perėjos, o ne ant šaligatvio. Dviratininkas įvažiavo į perėją nenulipęs nuo dviračio ir bakstelėjo į per tą pačią perėją einančią moterį. Kadangi susidaužė galvom, tai ir pasijuto moteris silpnokai. Pro šalį važiavusi moteris su raudonu džipuku ją pasisodino pas save ir išvežė, greičiausiai ligoninėn. O greitoji atvažiavo tik jau dviratininkui nubrozdintą kelį pateplioti jodu, policija dar vėliau. Oi žurnalistai istorijas kuria..
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių