Kruvina drama Mažeikių rajone: įvykio vietoje nušautas pareigūnas

Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime, ginkluotas vyras penktadienį nušovė policijos pareigūną bei sužalojo dar vieną pareigūnę, jis ieškomas.

Kaip pranešė Policijos departamentas, tikrinant gautą informaciją apie smurtaujantį vyrą į jo namus atvykusius patrulius įtariamasis pasitiko šūviais.

Vėliau pranešta, kad buvo nušautas 40-metų Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnas. Kita pareigūnė sužalota į koją, jos gyvybei pavojus negresia.

„Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla visos policijos bendruomenės vardu reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusio pareigūno artimiesiems“, – pranešė policija.

Kaip portalui klaipeda.diena.lt pasakojo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Frajerytė, žuvęs pareigūnas Saulius Žymantas policijoje tarnavo 21 metus ir 8 mėnesius, buvo 12 kartų skatintas, o 2018 metų pabaigoje apdovanotas trečiojo laipsnio ženklu „Už ištarnautus metus.

40-metis S.Žymantas ir kartu su juo atvykusi 38-erių policininkė dirbo Mažeikių rajono veiklos skyriaus tyrėju. Be to, pareigūnas buvo ir kinologas.

Užventyje gyvenęs 40 metų S.Žymantas augino du nepilnamečius vaikus.

Žuvęs pareigūnas Saulius Žymantas

Pasak policijos, 1968 metais gimęs įtariamasis Stasys Brasas galimai pasišalino į šalia esantį mišką, jis gali būti ginkluotas.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS sakė, jog policija gavo pranešimą, kad vyras psichologiškai smurtauja prieš moterį. Jiems atvykus į nurodytą vietą, kur vyras galėjo būti, jis pradėjo šaudyti.

Vyras anksčiau neteistas, iki šiol policijai nežinomas.

Policija ragina gyventojus, pamačius šį asmenį, nesiartinti prie jo ir kuo skubiau informuoti policiją.

Įtariamasis

Įvedamas specialus planas, į įvykio vietą išsiųstos gausios Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių apskr. pareigūnų pajėgos, policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai.

Į įvykio vietą išvyko vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, BNS informavo ministrės patarėja Božena Zaborovska-Zdanovič. Į Mažeikių rajoną vyksta ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Pareigūnai į įvykio vietą vyko gavus pranešimą apie degantį namą ir įvykio vietoje esantį ginkluotą asmenį.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė BNS sakė, kad degantis medinis namas šiuo metu yra gesinamas trijų autocisternų.

Ji patvirtino, jog įvykio vietoje ugniagesiai susidūrė su grasinusiu žmogumi.

Kol kas nepranešama, kaip klostėsi įvykiai Birbiliškės kaime. Žinoma tik tiek, kad atskubėjusius šeimos konflikto raminti pareigūnus 52 metų įtariamasis pasitiko su ginklu rankose. Ar šeimos namas tada jau liepsnojo ir nuo ko kilo gaisras, dar neaišku.

Viekšnių seniūnijos, kuriai priklauso Birbiliškės kaimas, seniūnas Kornėlijus Kryžius BNS sakė, jog įtariamas asmuo seniūnijoje nebuvo žinomas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na va

Na va portretas
Nusišovė ir sudege ir kam reikejo visa tai daryt saudyt i žmones o galejo gyvent

Jsjs

Jsjs portretas
I hitleri panasus. Kam jis reikalingas. Ji ras nusauta kur nors. Iki gyvos galvos gaus

Anonimas

Anonimas portretas
Nušovė, papjovė, užmušė, išprievartavo.... Gal kas geresnio atsitiko ?
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių