Šakos glosto mašinų stogus

Joniškės gatvės nerekonstruotoje dalyje medžiai taip išvešėję, kad šakos liečia važiuojančius automobilius. Klaipėdiečiai nesulaukia, kada želdiniai bus apgenėti.

"Jei automobilių langai būtų be stiklų, žandus subraižytų. Didelių mašinų priekabos kliūva už šakų. Medžius būtina genėti", – tikino viena klaipėdietė.

Moteris prisiminė, kad prieš kelerius metus ši Joniškės gatvė buvo tvarkoma, bet ne iki galo.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Rimkienė teigė, kad situacija Joniškės gatvės dalyje yra žinoma.

"Jau buvome susižymėję, ką reikia praretinti, apgenėti. Tačiau buvo planuojama gatvės rekonstrukcija, tad pristabdėme darbus. Nenorėjome, kad jie susidubliuotų. Tai būtų negerai", – sakė vyriausioji specialistė.

Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros įgyvendinimo poskyrio vedėja Vaida Lendraitienė informavo, kad dar rengiamas Joniškės gatvės dalies rekonstrukcijos projektas.

Jį planuojama užbaigti kitais metais. Lėšos darbams yra numatytos 2018 m.

Rekonstrukcijos metu bus atnaujinta Liepų ir Joniškės gatvių sankryža, paklota nauja važiuojamosios dalies ir šaligatvių danga, įrengtas apšvietimas, tinklai.

Tuo pačiu metu bus atnaujinama ir lygiagrečiai su Joniškės gatve besidriekianti Šienpjovių gatvė.

Miestiečiams nereikės tiek ilgai laukti, kol bus praretintos medžių šakos.

"Jau planuojame sutvarkyti pakeles. Tikrai tiek laukti nereikės. Būtume neorganizavę darbų, jei rekonstrukcija vyktų kitąmet. Kada tiksliai prasidės darbai, dar negaliu pasakyti", – teigė vyriausioji specialistė.

Pastaruoju metu želdiniai tvarkomi visame mieste. Ne tik skveruose, bet ir daugiabučių namų kiemuose. Kai kurie gyventojai piktinasi, kad pjaunami sveiki medžiai.

J.Rimkienė pabrėžė, kad taip tikrai nėra: "Kiekvienas medis yra įvertinamas. Sveikų augalų niekas nepjauna. Dauguma jų jau yra seni, gali bet kada išvirsti. Kai kurie – pradėję pūti. Jei netvarkytume želdinių daugiabučių namų kiemuose, po kelerių metų gyventojai turėtų rimtų rūpesčių. Patys turėtų leisti pinigus medžiams pašalinti."NAUJAUSI KOMENTARAI

H

H portretas
Kai Ispanijoj į medžio šaką sukūliau galinį autobuso langą tai po to šio miestelio savivaldybė gerai apsimokėjo, ir už langą sumokėjo ir už jo keitimo darbūs. Nors pradžioj ir nesitikėjom, bet draudimo advokatai užkūrė gerą ,,pirtį,, mat pagal įstatymą virš kelio per visą jo plotį nuo šaligatvio iki šaligatvio turi būti 4m. aukščio laisva erdvė. LT manau turėtų būtį tie patys reikalavimai.

Zuja

Zuja portretas
Del nubraizytu automobiliu kreiptis i mera?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių