Raginimui likti namuose pakluso ne visi: šimtai keliaujančiųjų tikslo nepasiekė

Raginimui likti namuose ir be reikalo nevažinėti į svečius ar ieškant pramogų pakluso ne visi. Paskutinę metų dieną Klaipėdos apskrityje pareigūnai neleido tęsti kelionės 270-čiai vairuotojų, penkiems automobiliams neleista išvažiuoti iš Klaipėdos.

Kaip ir buvo skelbta, gruodžio 31-ąją postuose pareigūnai pradėjo darbą 13 val.

Iki 21 val. vien Klaipėdoje jie patikrino 6448 vairuotojus, į uostamiestį važiuoti neleista įvažiuoti 102 automobiliams.

Postuose dirbantys pareigūnai nustatė 15 įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, vairuotojai nubausti. Tikrinant važiuojančiuosius demaskuoti trys privalomosios karinės tarnybos vengiantys vaikinai.

Pakeliui į Palangą pareigūnai patikrino 2250 automobilių vairuotojus, 88-iems teko grįžti, jie į kurortą neįleisti. Penki pažeidė eismo taisykles.

Klaipėdos rajone policininkai pabendravo su 1303 vairuotojais, 17 jų bandė įvažiuoti į Gargždus be reikalo, du pažeidė taisykles.

Kretingoje patikrinti 1860 vairuotojų dokumentai, į miestą neleista įvažiuoti 16-ai automobilių.

Plungėje patikrinti 1984 vairuotojai, rimtos kelionės priežastie nenurodė ir toliu važiuoti negalėjo aštuoni ekipažai, dar du vairuotojai nubausti už eismo taisyklių pažeidimus.

Rietavo policijos pareigūnai patikrino 615 vairuotojų, 49 neleido patekti į šį Žemaitijos miestą.

Skuode visi 630 vairuotojų pateikė tinkamus įrodymus, kad turi teisę įvažiuoti į rajono centrą, į Neringą leista įvažiuoti ir visiems 178 automobiliams.

Griežtos patikros postuose prie rajonų centrų vyks kasdien iki pat sausio 3-osios 21 valandos. Kasdien pareigūnai pradės darbą 9 val. ryto.

Be to, visoje apskrityje veiks ir mobilieji postai, laisvesni nuo darbo policininkai gali imtis tikrinti keliaujančiuosius bet kuriame kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

???

??? portretas
Pas milicininkus buvo atvažiavę died marozas ir sniegūračka? Labai simboliška...

Tam genocyyyydui ,

Tam genocyyyydui , portretas
Policija dokumentų neliečia !!! Kaip nusibodo buki ...pasiruošei dokumentus , parodei ir važiuoji ..

Paskaičiavus

Paskaičiavus portretas
į Palangą neįleido 3,91 procento patikrintų automobilių, į Klaipėdą 1,58 procento. Kaip straipsnio pavadinime nurodyta - tikrai šimtai keliautojų tikslo nepasiekė. Nerealiai didelis procentas.
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių