Per vasarą nespėjo pakloti takų Pereiti į pagrindinį turinį

Per vasarą nespėjo pakloti takų

2013-08-13 12:02

Nors vasara baigiasi, uostamiesčio paplūdimiuose dar nesumontuoti visi nauji mediniai takai.

Paplūdimių takai
Paplūdimių takai / Vytauto Liaudanskio nuotr.

Nors vasara baigiasi, uostamiesčio paplūdimiuose dar nesumontuoti visi nauji mediniai takai. Jais poilsiautojai veikiausiai galės pasidžiaugti tik kitą sezoną.

Iš pradžių planuota, kad naujieji takai paplūdimių prieigose bus pakloti iki sezono pradžios.

Jau įpusėjo rugpjūtis, tačiau kai kur jie tik išdėlioti ir net nėra montuojami. Pro šalį einantys poilsiautojai tik kraipo galvas ir stebisi.

Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda tvirtino, kad darbai užtruko, tačiau rangovų jau nutiesti takai atrodo patvarūs.

"Gal ilgiau atlaikys. Jei darbai būtų greitai daromi, gal takai būtų ne tokie kokybiški. Būtų blogai, jei rangovas nebūtų suremontavęs jau paklotų takų, o čia tiesiami nauji. Darbai užtrunka.

Juk dirbti žiemą jie negali. Be to, ir nėra susitarimo, kada turi baigti darbus", – aiškino vadovas.

Pasak L.Dūdos, pagaminti takus užtruko, reikia laiko ir jiems sumontuoti. Be to, esą šiemet keitėsi rangovai. Jie taip pat galėjo darbus pradėti vėliau nei įprastai.

"Dėl takų didelių nusiskundimų iš poilsiautojų nesame gavę. Juk ne per purvą vaikšto, o smėliu", – kalbėjo direktorius.

Mediniai takai paprastai laiko 5–7 metus. Šiemet jų ir laiptų remontui bei naujiems įsigyti buvo skirta 100 tūkst. litų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų